Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zarabiaj pieniądze z nami!

W jaki sposób dokładnie określić wartość naszego przedsiębiorstwa?

wycena, prawo, rzeczoznawca
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas wyjątkowo dobrze wie, że prowadzenie działalności gospodarczej to względnie wymagające zadanie. Jako właściciele naszych przedsiębiorstw w szeregu przypadków stajemy przed nieodzownością spełnienia sztywnych przepisów ustawowych, których brak realizacji może spowodować wiele kłopotów?

Co robić, gdy dostaniemy informacje o nakazie zapłaty? Jak możemy wtedy zareagować?

dokument do podpisania
Author: 24oranges.nl
Source: http://www.flickr.com
W jakiej sytuacji można zażądać wydania nakazu zapłaty? A co możemy zrobić, jak nakaz zostanie wydany przeciwko nam? Jakie są możliwość w tym zakresie oraz na czym to właściwie polega? Czym właściwie jest nakaz zapłaty? W sądownictwie w dużej liczbie postępowań o roszczenia dotyczące pieniędzy sądy cywilne orzekają nakaz zapłaty. Tego typu decyzji nie powinno się jednak wiązać z normalnym postępowaniem sądowym.

W jaki sposób można się zająć wyceną firmy czy udziałów w niej jeżeli zamierza się je sprzedać.

wycena udziałów w spółce z o.o
Author: Maurice Velati
Source: http://www.flickr.com
Rozwijając własną firmę przeważnie dużo energii wkłada się w to, żeby możliwie szybko szła ona do przodu. Krok za krokiem zdobywa się kolejne cele, umacnia pośród konkurencji i powiększa wartość.

Organizacja konkursów lub loterii- formalności prawne, których musimy dopełnić w urzędach i umowy z klientami i sponsorami konkursu

dokumenty
Author: Petra
Source: http://www.flickr.com
Konkursy jak również loterie są od wielu lat niezwykle popularne. Duża liczba firm decyduje się na ich organizację na przykład, aby zachęcić klientów do zakupu produktów lub nagrodzić zwycięzców za to, że kupują nasze produkty. Z organizowaniem różnego typu konkursów, wiąże się jednak też wiele formalności.

Każdy posiadający długi pragnie poczuć próbkę tego, co może dać wolność finansowa.

Windykacja
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Poczucie swobody ekonomicznej, pojawia się w momencie gdy spada z dłużnika wysiłek poszukiwania kolejnych pieniędzy na rozliczanie rat kredytów. W ostatnim czasie, ogólna tendencja regresywna wynagrodzeń i zwiększenie liczby bezrobotnych spowodowały ogromny brak płynności finansowej tysiącom Polaków.

Spotkał Cię wypadek w trakcie wycieczki zagranicznej, czy zalanie mieszkania w czasie twojej nieobecności? Ubiegaj się o odszkodowanie

Koło ratunkowe
Na wakacje oczekujemy na ogół z niecierpliwością, zwłaszcza wówczas, gdy planujemy atrakcyjną wycieczkę za granicę. Jednak, jak to w życiu bywa, nawet jeśli bardzo dobrze przygotujemy się na tego typu okoliczność, mogą zdarzyć nam się niespodziewane sytuacje, które na skutek wyrządzenia szkody będą wymuszały skorzystanie z odszkodowania Jelenia Góra. Wcześniej więc upewnijmy się czy mamy wymagane ubezpieczenie lub czy posiada tego rodzaju zabezpieczenie firma z usług której korzystamy.

Gdy musimy przeprowadzić profesjonalne badania kierowców Warszawa ma do tego należyte ośrodki

kierowca jadący samochodem
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Teraz praca jest jedną z najpotrzebniejszych rzeczy, jakie musi posiadać każdy. Przynosi bowiem pewność bytu, możność wyżywienia siebie a także całej naszej familii, zapewnia perspektywy rozwoju, daje finanse na wyjazdy i relaks a także wiele innych rzeczy.

Krótka charakterystyka najczęściej używanych metod oraz sposobów wyceny wartości firm, spółek i przedsiębiorstw.

firma
Author: Junta Informa
Source: http://www.flickr.com
Podczas sprzedaży jakiejś spółki bardzo ważną rzeczą jest zrobienie jej wyceny. W sumie wyceny tego typu przydatne są nie tylko w takich transakcjach, lecz również podczas negocjowania z bankami czy przed wejściem na giełdę.

Sprawdzone oferty doceniane na rynku

czarny samochód marki ford mondeo
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
W zakresie leasingu, co jest umownym stosunkiem cywilnoprawnym, natrafić można na pomoc niezwykle doświadczonych specjalistów. W ramach tej umowy m.in. finansujący, to jest jedna ze stron ma szansę przekazać drugiej osobie, czyli korzystającemu, prawo do używania danej rzeczy. Rzecz ta nie będzie stosowana w określonym czasie przez leasingodawcę. Niesamowicie istotne są też raty leasingowe, jakie podane zostają w umowie podpisanej przez dwie strony.

Rezerwy emerytalne - wszystko co wskazane jest wiedzieć o tworzeniu a także rozliczaniu

odprawy emerytalne
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Pod pojęciem rezerw regulacja o rachunkowości rozumie takie zobowiązania, jakich czas wymagalności nie będzie pewien.


Jednostki zobligowane są przepisami bilansowymi do zrealizowania tzw. biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów w wysokości przypuszczalnych zobowiązań przypadających na bieżący okres sprawozdawczy, wynikających z obowiązku wykonania, powiązanych z aktualną działalnością, przyszłych świadczeń na rzecz pracowników, w tym też świadczeń emerytalnych, których kwotę można ocenić w sposób pewny, mimo że data powstania zobowiązania nie będzie jeszcze znana.

Prawo autorskie – dlaczego ma obecnie tak duże znaczenie oraz czemu należy go bezwzględnie przestrzegać?

książki prawnicze
Prawo reguluje dziś w sumie wszystkie strony życia człowieka, dlatego liczba obowiązujących przepisów jest bardzo duża. Jedną z gałęzi prawa, która charakteryzuje się wielką popularnością oraz jest coraz bardziej potrzebna stanowią różnego rodzaju postanowienia skorelowane z prawem autorskim. Autorzy nie muszą się martwić, że nie będą mogli czerpać korzyści ze swoich dzieł.

Zazwyczaj bagatelizowana sprawa w firmach - kilka faktów o PPOŻ

Gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Znaczna część naszego społeczeństwa z pewnością na co dzień pracuje we wszelkiego rodzaju fabrykach. Statystki bowiem niezwykle jasno pokazują nam, że zdecydowanie największy odsetek zatrudnienia nasze społeczeństwo po wielokroć znajduje właśnie w tej branży. Taki stan rzeczy bez wątpienia niesie za sobą pozytywne, ale zarówno niejednokrotnie negatywne aspekty. W tym miejscu mowa przede wszystkim o aspektach bezpieczeństwa, które niestety w wielu przypadkach nie są szanowane przez naszych pracodawców. Na szczęście w naszym kraju istnieją wybitnie restrykcyjne przepisy, dzięki którym pracownicy bez wątpienia będą posiadać zagwarantowane swoje podstawowe prawa.

Praca adwokata nie zamyka się jedynie na teren Polski

prawo
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Kiedy dowiadujemy się, że doszło do przestępstwa z naszym udziałem, albo, gdy ktoś dokonuje przestępstwa na naszej osobie zaczynamy szukanie adwokata. W Polsce zdaje się to dość banalne, co jednak, jeżeli chodzi na przykład o adwokata z Niemiec? W takim wypadku również nie trzeba się przejmować. Oczywiście mając jakąś sprawę do ogarnięcia u naszego zachodniego sąsiada możemy zatrudnić polskiego adwokata.

Pages