Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zarabiaj pieniądze z nami!

Właściwe warunki pracy

Kask, BHP
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Najważniejszym obowiązkiem pracodawcy zatrudniającego pracowników jest zapewnienie im bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Szkolenia mogą przebiegać na terenie zakładu pracy i być opracowane przez właścicieli firm, jednak jeśli mamy wymagania aby szkolenie BHP w naszej firmie obywało się na najwyższym poziomie, należy do takiego przedsięwzięcia zaangażować firmę szkoleniową.

W jaki sposób firma może obecnie efektywnie ochraniać własne interesy?

firma
Author: Stefan Erschwendner
Source: http://www.flickr.com
Konkurencja na nowoczesnym rynku nie jest niczym szczególnym. Z jakiego powodu? Gospodarka wolnorynkowa spowodowała, że w sumie każda osoba może rozpocząć prowadzenie własnej działalności, w związku z czym rynek obfituje w ciekawe produkty oraz usługi przedstawiające rzeczywiście dosyć wysoki poziom. Zdarza się, że czasami pojawiają się nieuczciwe praktyki rynkowe. Jakim sposobem się przed nimi zabezpieczyć?

W jaki sposób rozliczyć się z urzędem podatkowym online?

podatek
Author: Wilson Hui
Source: http://www.flickr.com
Druk PIT-37 związany jest z wszelkimi profitami osiąganymi i rozliczanymi przez płatnika (np. pracodawcę). Kiedy dochodzi do nawiązania umowy albo dokonania czynności, z tytułu których musimy rozliczyć się samemu, w takim przypadku nie korzystamy z tego dokumentu. To typowa deklaracja, którą składa pracobiorca, zleceniobiorca lub inna osoba, za jaką zaliczki na podatek musi obliczyć płatnik (dla przykładu chlebodawca, zleceniodawca, itd.).

Opcje - niezaprzeczalnie jedne z najpopularniejszych instrumentów finansowych na obecnym rynku

budynek - płótno
Author: godlesso
Source: http://www.flickr.com
Opcje stanowią bez wątpienia jedne z najbardziej interesujących „narzędzi” spotykanych w dzisiejszych czasach na rynku finansowym. Często bywają nazywane derywatami, bowiem ich cena zależy od wartości innego aktywa, czyli instrumentu bazowego.

Apelacja od wyroku będzie możliwa

sąd
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nie mamy szansy się z kimś porozumieć, lub ktoś zrobił nam sporą krzywdę, to chcemy dojść własnych praw oraz sprawiedliwości na każdej możliwej drodze. To sprawia, że coraz więcej problemów dochodzi do sądu, gdzie liczymy, że znawcy prawa będą w stanie pokazać że posiadamy rację, a co się z tym wiąże, będziemy mieli szansę wtenczas okazać się zadowoleni z tego co uda nam się osiągnąć. Niestety nie zawsze sprawa jednak kończy się właściwie z naszą myślą, zatem co wtenczas powinniśmy zrobić?

Jak wygląda odpowiedzialność lekarzy za błędy, które popełnią w czasie leczenia, jak regulują to przepisy.

okulista
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com
Lekarz ustalając leczenie bierze odpowiedzialność za to, co się później stanie z pacjentem, od jego fachowości i rzetelności wielokrotnie będzie zależeć ludzkie życie. Oczywiście nikt nie powinien obwiniać osoby, która dołożyła wszelakich starań, aby się udało wyleczyć, jednak i w tym zawodzie mogą się zdarzyć różnego rodzaju niedociągnięcia i pomyłki.

W jakich przypadkach jest potrzebna wycena nieruchomości, w jaki sposób trzeba ją przeprowadzić.

emerytura
Author: Mattox
Source: http://www.sxc.hu
W niejednej sytuacji może się pojawić konieczność szczegółowego podania wartości jakiejś nieruchomości. W przypadku osób prywatnych przeważnie jest to konieczne przy kredycie.

Przykładowe usługi jakich można się spodziewać w kancelarii prawnej

grupa prawników
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Każda kancelaria prawna oferuje zazwyczaj szereg usług dzięki którym klient może sobie poradzić z własną, bieżącą sytuacją prawną. Są to wybrane usługi których można oczekiwać w kancelarii prawniczej, przeznaczone w takim samym stopniu dla klientów prywatnych, jak i dla spółek.

Wynajęcie mieszkania a opłaty z tego tytułu? Jaką metodę wybrać? Czy ryczałt to dobry pomysł?

mieszkanie do wynajęcia
Author: Mitch Barrie
Source: http://www.flickr.com
Chcesz wynająć mieszkanie? Nie masz wiedzy, jak się do tego zabrać? Najbardziej martwią Cię sprawy prawno-administracyjne. Nie martw się, nie jest to wcale tak trudne. Warto choćby wiedzieć, iż nie każdą umowę najmu lokalu trzeba zgłaszać do urzędu skarbowego, jednocześnie nie w każdej sytuacji rozliczanie się ryczałtem to dobry pomysł. Co jeszcze warto wiedzieć?

Dowód tożsamości dla dziecka, unijne dotacje i rozliczenie PIT - ważkie informacje

dziecko
Author: Eselsmann™
Source: http://www.flickr.com
Czasem rodzice wyrabiają dowód dla swojego dziecka, mimo, że jest ono jeszcze niepełnoletnie. Niemniej dowód dla dziecka zdoła okazać się nadzwyczaj pożyteczny. Jeśli planujecie rodzinne wakacje, przykładowo za granicę i macie niepełnoletnie dzieci, wtenczas dowód dla dziecka zdoła okazać się niezbędny.

Pages