Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zarabiaj pieniądze z nami!

Znak towarowy i nieuczciwa konkurencja - garść porad

Rysunek patentowy
Author: Forsaken Fotos
Source: http://www.flickr.com
Nasza rodzima gospodarka małymi krokami goni gospodarki pozostałych państw, które nie miały tak burzliwej historii. Uczymy się na swoich błędach, ale również wielu błędów nie robimy, bo bierzemy przykład od tych, którzy dawniej już część sytuacji przerabiali. Najistotniejsze jest jednak to, że na naszym rynku ciągle powstają nowe przedsiębiorstwa, które dają sobie radę.

Nim parafujesz umowę z ubezpieczycielem

teczka z dokumentami
Author: Flazingo Photos
Source: http://www.flickr.com
O potrzebie ubezpieczenia nie ma potrzeby chyba nikogo przekonywać. A może jednak? Posiadamy jednak tendencje do myślenia, że nam się nic niedobrego nie stanie. Włamania, pożary - przydarzają się innym, na pewno nie nam. Tak samo sprawa wygląda z ubezpieczeniami zdrowia i życia. Większość z nas mniema, iż jesteśmy okazami zdrowia, i nic nam się nie stanie. Niestety, tak nie jest. Wypadki chodzą po ludziach.

W jaki sposób można się zająć wyceną firmy czy udziałów w niej jeżeli zamierza się je sprzedać.

wycena udziałów w spółce z o.o
Author: Maurice Velati
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc swoją firmę przeważnie całą energię wkłada się w to, aby możliwie szybko szła ona do przodu. Krok za krokiem pokonuje się kolejne bariery, umacnia na rynku i zwiększa wartość.

Zamierzasz kupić kocioł na ekogroszek? Parę praktycznych porad pomoże ci w wyborze

opał w kominku
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Własny dom domaga się podejmowania wielu decyzji, a jedną z nich jest dobór właściwego rodzaju ogrzewania. Jedną z nadzwyczaj często wybieranych metod jest ogrzewanie na ekogroszek, jaki jest paliwem plasującym się na poziomie najmniej kosztownych paliw sprzedawanych na rynku. Jednak aby zacząć nim ogrzewać, konieczny jest właściwy kocioł na ekogroszek. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabrać się do zakupu właściwego kotła, przyda ci się parę praktycznych zaleceń.

Czy jest szansa dostać za opóźniony lot odszkodowanie?

Samolot
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób chce zainkasować za opóźniony lot odszkodowanie. Każdy ceni sobie własny czas oraz nie lubimy kiedy samolot, którym mieliśmy lecieć ma opóźnienie, bez względu na to, czy chcieliśmy nim lecieć na wakacje, czy spotkanie biznesowe.

Na co potrzebnie należałoby zwrócić uwagę podczas odbierania własnego M od dewelopera?

Mieszkanie od dewelopera
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, iż odbiór mieszkania od dewelopera to nic trudnego. Wystarczy przyjść, uzupełnić formalności, zabrać klucze i skończone. Na nieszczęście takie podejście jest nadzwyczaj fałszywe, dlatego jeśli i Ty mniemasz, iż odbiór mieszkania od dewelopera to nic takiego, to niewątpliwie powinieneś poznać się z tym materiałem.

Jak odbywa się windykacja wierzytelności?

windykacja
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas z pewnością dotychczas słyszał pojęcie windykacji należności, jednak nikt nie chciałby się oko w oko spotkać z windykatorem, gdyż to zawsze oznacza zadłużenie. Warto jest jednak – na wszelki wypadek – orientować się czym jest windykacja należności i na co może sobie pozwolić windykator w naszym mieszkaniu lub domu.

Dobór adwokata dzięki jakiemu będzie możliwość cieszyć się z najkorzystniejszych wyników sprawy sądowej.

ksiazki do prawa
Każda osoba, którą czeka sprawa sądowa wie, w jakim stopniu jest to stresogenne. Dlatego dobór prawnika dzięki jakiemu będzie można cieszyć się z pomyślnych efektów postępowania sądowego to podstawa.

Zgodnie z ogólną regułą w rozporządzeniu o zabezpieczeniu danych osobowych, każdy zbiór danych personalnych winien być zgłoszony GIODO.

Author: Fashion Boulevard Events s.c.
Dla biznesmenów znaczenie ma brak konieczności wypisywania zbioru danych osobowych przetwarzanych jedynie w celu wypisania faktury bądź rachunku. Należałoby natomiast mieć na uwadze, że jeśliby obok wzmiankowanego celu przedsiębiorca używa takie dane osobowe np. dla celów marketingowych, to kolekcja podlega przymusowi rejestracji w bazie GIODO.

Zgoda na pobyt czasowy cudzoziemca - dowiedz się szerzej w naszym tekście!

człowiek
Author: Zuerichs Strassen
Source: http://www.flickr.com
Obcokrajowiec niebędący mieszkańcem państwa, który przewiduje pobyt w Polsce, poprzez czas dłuższy niż trzy miesiące, winien starać się o udostępnienie zezwolenia na pobyt czasowy. Przebywanie w Polsce przez czas krótszy niż trzy miesiące wymaga dysponowania wizą, bądź innej formy legalizacji pobytu.
Zezwolenie na pobyt czasowy jest udostępniane maksymalnie na 3 lata.

Musisz coś pilnie przetłumaczyć? Szukaj tłumacza przysięgłego w swoim mieście, żeby być pewnym odpowiednio przeprowadzonej pracy

Tłumacz
Author: _ Kripptic
Source: http://www.flickr.com
Pogłębiający zasięg rynek zbytu sprawia, że ciągle wzrasta popyt na usługi fachowych tłumaczy. Tłumaczone są zarówno instrukcje obsługi, ulotki importowanych leków, jak także ważne akta oraz umowy. Warto wiedzieć, gdzie można pójść, jeżeli zajdzie potrzeba przełożenia czegoś na język angielski albo odwrotnie.

Rzetelna obsługa prawna jednostek w Warszawie

prawo
Source: flickr.com
Prowadzenie działalności gospodarczej kojarzy się z nieodzownością interpretacji i wykorzystywania norm ustawowych z różnych sfer prawa. Świeżo powstałe małe jednostki często starają się rozplątać zagadnienia samodzielnie. Takie postępowanie niestety ma nierzadko odwrotny skutek.

Zazwyczaj bagatelizowana sprawa w firmach - kilka faktów o PPOŻ

Gaśnica
Author: Pratheesh Prakash
Source: http://www.flickr.com
Znaczna część naszego społeczeństwa bez wątpliwości na co dzień pracuje we wszelkiego rodzaju fabrykach. Statystki bowiem bardzo jasno pokazują nam, że zdecydowanie największy odsetek zatrudnienia nasze społeczeństwo w szeregu przypadków znajduje właśnie w tej branży. Taki stan rzeczy z pewnością niesie za sobą pozytywne, ale zarówno w wielu przypadkach negatywne aspekty. W tym miejscu mowa przede wszystkim o aspektach bezpieczeństwa, które niestety w szeregu przypadków nie są szanowane przez naszych pracodawców. Na szczęście w naszym kraju istnieją bardzo restrykcyjne przepisy, dzięki którym pracownicy bez wątpliwości będą posiadać zagwarantowane swoje podstawowe prawa.

Zeznanie podatków to nie koniecznie uciążliwy przymus

płacenie podatków
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Kolejki, bieganina od biura do biura oraz strata czasu to oznaka, iż przyszedł okres rozliczenia się z przychodów pieniężnych. Czy jednak zawsze musi to tak wyglądać? W XXI wieku – gdy wszystko staje się lepsze, bardziej komfortowe – również i kwestie urzędowe są łatwiejsze!

Efektywne i biegłe metody na odzyskiwanie odszkodowań

spotkanie z adwokatem
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Firmy działające aktualnie w branży odszkodowań nieraz proponują usługi, takie jak na przykład odzyskiwanie odszkodowań. Czasami otrzymanie odszkodowania na przykład za wypadek komunikacyjny, mocne kalectwo lub koszty kurowania nie jest łatwe, czasami zdarza się również tak, że firmy, jakie wypłacają odszkodowania zaniżają te kwoty.

Pages