Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zadbaj o swoje finanse

Czy należy niszczyć papiery w biurze?

biuro
Author: Surfland Sp. z o.o. Sp. k.
Source: Surfland Sp. z o.o. Sp. k.
W większości biur regularnie lądują w koszu niezwykle duże ilości rozmaitych dokumentów. Niektóre z nich są w zasadzie bezwartościowe, aczkolwiek z całą pewnością można w nich odszukać również i takie, które posiadają poufne informacje. Mogą to być między innymi dane finansowe, strategie handlowe czy też objęte szczególną ochroną dane personalne. Warto więc przekonać się, jak właściwie powinno przebiegać efektywne niszczenie dokumentów w naszym biurze.

Czy łatwo zostać agentem ubezpieczeniowym? Czy jest to praca dla każdego? Jakiego rodzaju formalności są przed nami?

agent ubezpieczeniowy
Author: businessforward
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej agencji reklamowej to dla dużej ilości ludzi dobry sposób na biznes. Na pewno świadczy o tym spora ilość tego typu firm na rynku. Wiadomo, że wszystko prezentuje się ładnie z zewnątrz, jednak jak jest faktycznie? Czy wszyscy nadają się do takiej pracy? W jaki sposób zostać agentem ubezpieczeniowym?

Programy motywujące jako nagradzanie najlepszych pracujących

w biurze rachunkowym
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie pracodawcy coraz częściej spostrzegają dobrodziejstwa płynące z należytego motywowania pracujących. Taka postać nagród wzmaga odpowiedzialność pracowników i ugruntowuje stosunki z przedsiębiorstwem, co bezpośrednio przekłada się na wyniki firmy.

Składanie zeznania podatkowego online

sprzedaży
Author: Bratislavská župa
Source: http://www.flickr.com
Kolejki w Urzędach Skarbowych w sezonie rozliczeń podatków to już historia. Co roku przybywa osób, które rozliczają własne podatki z US przed internet. Ktokolwiek, kto raz spróbował to zrobić wie jaka to oszczędność czasu.


Współczesne programy mają klarowną i czytelną instrukcję obsługi i dużo uproszczeń, jakie powodują, że rozliczenie pitu online jest faktycznie łatwe.

Ukończyłeś właśnie studia wyższe i jesteś na etapie szukania pracy

kancelaria
Author: superscheeli
Source: http://www.flickr.com
Dostałeś już kilka ofert, niektóre z nich są faktycznie ciekawe, lecz jedna oferta przede wszystkim nie daje Ci spokoju.


Jaka to oferta? Miałbyś pracować jako aktuariusz, ale szczerze mówiąc nie wiesz, kto to jest i czym się zajmuje.

Oferty pracy Racibórz, oferty pracy Tarnowskie Góry oraz oferty pracy trener – odpowiednie hasła powiększające możliwość na jej znalezienie

pracownik
Author: NCDOTcommunications
Source: http://www.flickr.com
Praca jest czynnością, która obywatelom jest bardzo niezbędna. Wiąże się w szczególności z sposobnością zarobienia pieniędzy na utrzymanie siebie oraz swojej rodziny, ale także obywatel w niej utrzymuje kontakty społeczne, co jest mu niezbędne do normalnego życia. Dlatego tak istotne jest, aby każdy obywatel miał szansę pracować.

Jak stworzyć profesjonalną wizytówkę?

Robotnik
Author: Viktor Rosenfeld
Source: http://www.flickr.com
Wizytówka jest ważnym elementem wizerunku każdego przedsiębiorcy i nie tylko. Co powinno znaleźć się na profesjonalnej wizytówce? Okazuje się, że wybór nie jest taki prosty, bo na tym niewielkim kartoniku musimy umiejętnie zmieścić informacje dla klientów bądź partnerów biznesowych.

Leasing pracowniczy jako pożyczenie pracowników

leasing pracowników
Author: Michael Pollak
Source: http://www.flickr.com
Leasing pracowniczy to wynajęcie pracujących zaangażowanych na stałe w innej jednostce. Ażeby można było mówić o leasingu pracowniczym, musi dojść do zawarcia porozumienia pomiędzy dwoma pracodawcami, macierzystym i wypożyczającym, w jakim zakładany jest okres trwania urlopu bezpłatnego pracującego, jego pozycji i rodzaj przeprowadzanej pracy.

Porady oraz wskazówki przy zakupie pojazdu, jakie są plusy i minusy kredytów samochodowych.

Jednym z większych wydatków, które trzeba uwzględnić w domowym budżecie jest kupno samochodu. Obecnie rozpiętość cen jest bardzo duża, tak samo jak ilość dostępnych samochodów na rynku wtórnym i pierwotnym. Tanie, kilkunastoletnie samochody można już kupić za dwa tysiące złotych, i za takie pieniądze być może uda się nawet kupić coś, co jeszcze przez kilka lat pojeździ.

Czym jest zwrot podatku, na jakiej zasadzie działa i dzięki któremu człowiekowi może zostać bardziej atrakcyjny niżeli w przeszłości?

Napędy Store ‘n’ Go Netbook USB
Author: Verbatim
Source: Verbatim
Każdy biznesmen musi rozumować się nie wyłącznie na tzw. robieniu interesów, ale również trochę na buchalterii. Z jakiego powodu? Choćby przeto, że to właśnie on wykonuje finalną rezolucję w odniesieniu do postaci prawnej, którą będzie miała, prawdopodobnie wręcz przez niemało wiosen jego osobista spółka.

Pages