Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zadbaj o swoje finanse

Kredyt dla seniora - wspaniały sposób na to, żeby uporać się z problemami finansowymi.

widok - firma
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
W tej chwili można zaobserwować regularny wzrost ilości osób starszych w naszym społeczeństwie. Ponadto owa tendencja z każdym rokiem nabiera coraz bardziej dynamicznego tempa.

Zadziwiające oferty pracy w Niemczech dla każdej osoby

firma - płótno
Author: Creative Commons Uruguay
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach wielka liczba osób decyduje się na wyjazd zagranicę w celu znalezienia pracy. Jest to na pewno niezwykły sposób na zarobienie ogromnej ilości pieniędzy w dosyć niedługim czasie. Ostatnio ogromną popularnością takich podróży cieszą się Niemcy, nie tylko ze względu na bliskie położenie, ale również przez to, że oferują dużą ilość interesujących stanowisk dla każdego. W ten sposób każdy człowiek może znaleźć coś właściwego dla siebie.

Jeśli mamy szansę zrobienia dobrego uczynku, warto ją wykorzystać.

pit 37
Author: Zakwitnij!pl Ejdzej & Iric
Source: http://www.flickr.com
Powyższa opcja ma miejsce oczywiście w przypadku przekazania 1% podatku podczas składania corocznego zeznania podatkowego


Wszyscy, którzy pracują bądź otrzymują dochody z innych źródeł, które podlegają opodatkowaniu, powinni do końca kwietnia rozliczyć pit 2016/2017.

Na czym polega przygotowanie kosztorysu? O jakich elementach koniecznie musimy pamiętać, w jaki sposób go opracowujemy?

kosztorys
Author: Rockies
Source: http://www.flickr.com/
Kosztorysowanie to proces przygotowywania dokumentu finansowego realizacji konkretnego zadania, jakie zwie się kosztorysem. W takim sensie ciężko sobie wyobrazić, żeby nie występował ten proces, gdy chodzi o prace budowlane. W jaki sposób więc wygląda taki dokument?

Fototapeta jest świetnym pomysłem, jeśli chcemy, by nasze mieszkanie prezentowało się pięknie

boks z internetową bankowością
Author: Stefan Magdalinski
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy ozdobić swoje mieszkanie, to dobrym pomysłem będzie zakup oryginalnej fototapety. Aktualnie w sklepach znajdziemy tak wiele różnych motywów, że bardzo ciężko będzie się na coś zdecydować.

Żyjemy w państwie, które ma dosyć aktywną politykę socjalną i emerytalną – dla jednych to dobrze, a dla innych źle

papier
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju istnieje polityka dość dużej zapomogi dla niepełnosprawnych i chorych. Z tego powodu całe społeczeństwo musi się składać na to, by pokrzywdzeni przez los mogli się leczyć i aby mogli otrzymywać na przykład renty.


ZUS jest tą jednostką, która głównie ściąga profITy z naszych podatków.

Rozlicz się za rok ubiegły przez portal podatkowy

extinguisher
Author: zombieite
Source: http://www.flickr.com
Kwestie podatkowe, komunikacja z urzędem skarbowym a także kwoty, podług których powinniśmy się rozliczać, to jedne z dość skomplikowanych spraw, utrudniających prowadzenie firmy pracodawcom w naszym państwie. Różne stawki podatku cit, kilka różnych interpretacji dyrektyw podatkowych często powoduje niepotrzebne zamieszanie oraz prowadzi do stresu związanego z możliwością kontroli ze strony organu skarbowego.

Nie czekaj w kolejkach- złóż PIT za pośrednictwem internetu oraz korzystaj z pomocnych wskazówek i programów

Podatek dochodowy
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi koniec kwietnia niektórzy z nas poszukują księgowych, którzy zajmą się uzupełnieniem PIT-ów tudzież nawet ostatniego dnia będą świadczyli swoje usługi z tego zakresu. Czekanie z deklaracją podatkową na ostatnią chwilę nie jest dobre, a kary za nierozliczenie się bywają wysokie. Warto więc samemu wiedzieć w jaki sposób wypełniać dokumenty.

Gazetki promocyjne - jaki posiadają wpływ na kupujących?

Gazetka reklamowa to broszurka która służy celom informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozprowadzania, o wielkości odpowiadającej zwielokrotnienia 4, 8 i 16 stron. Czytelnik reklamy ma możliwość wielorazowego wykorzystania gazetki promocyjnej, a w kontaktach z nadawcą może powoływać się na dane, które są w niej zapisane.

Audyt wykorzystania energii w większych przedsiębiorstwach to nowy nakaz wprowadzony przez dekret Unii Europejskiej

audyt energetyczny przedsiębiorstwa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Parlament UE nałożył na kraje członkowskie przymus wykonywania audytu energetycznego przez duże firmy funkcjonujące na ich obszarze. Jest to rozwiązanie, które pomoże zaoszczędzeniu energii i efektywniejszym jej wykorzystaniu.


Dyrektywy Unii Europejskiej są oczywiście powiązane z ochroną środowiska.

Agent ubezpieczeniowy - czyli, kilkanaście słówek na temat tego, co dobrze jest na jego temat mieć pojęcie

efekty
Author: KLINGSPOR Schleiftechnologie
Source: http://www.flickr.com
Czym dokładnie jest ubezpieczenie, każdziutki z nas doskonale wie - jest to coś, co powinno przekazać naszym osobom gwarancję tego, że nam albo naszym najbliższym nic się nie wydarzy.

PIT – nie musi być straszny

rozliczenia pit
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
PIT – raz w roku musi rozliczać go każdy z nas. Rzecz jasna wiele osób za tym przykrym obowiązkiem nie przepada. Przecież łączy się on z koniecznością wypełniania dokumentów i z koniecznością robienia wielu obliczeń. Natomiast, kiedy podamy coś źle, zrobimy jakiś błąd, możemy dostać karę. Nie jest to rzecz jasna nic miłego. Pół biedy, jeśli pracujemy w jednej firmie – wówczas rozliczenie PIT-u nie jest nazbyt skomplikowane.

Czemu zawsze warto skorzystać z kursów? Jakiego rodzaju w ten sposób można osiągnąć korzyści?

podatki
Author: eFile.com
Source: http://www.flickr.com
Niestety, spora liczba osób, jaka otacza nas zwykle wpada w swego rodzaju schemat rutyny, jaki powoduje, iż jesteśmy za leniwi, aby coś zmienić. Nawet nie wiadomo, kiedy wpadamy w taki schemat działania, ale później już bardzo trudno z tego uciec.

Pages