Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Zadbaj o swoje finanse

Reklama na wyświetlaczu

telebim
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Telebimy to najlepsza odmiana przyrządów służących do przesyłania wiadomości dla dużego kręgu konsumentów. Jest to jedyna jak dotąd technologia, jaka pozwala na emisję obrazu z ogromną jakością, także wspaniałą widzialnością dzięki użyciu specjalistycznych diod LED. Jedynie owa technologia dopuszcza przebyć promienie słoneczne, co czyni ekran doskonale widocznym w świetle dziennym.

W jaki sposób fachowo określić wartość naszej firmy?

Zebranie pracowników
Author: Manchester University Maths
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie na rynku działa bardzo duża liczba przedsiębiorstw, które w swojej istocie prosperują, aby zarabiać zysk. Jest to bowiem jedna z najbardziej znanych, ale i zarazem sprawdzonych metod na osiąganie dodatkowych przypływów finansowych przed podmioty.
Tags: 

Fototapeta jest świetnym pomysłem, jeśli chcemy, by nasze mieszkanie prezentowało się pięknie

boks z internetową bankowością
Author: Stefan Magdalinski
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy ożywić swoje mieszkanie, to doskonałym pomysłem może być wybranie oryginalnej fototapety. Teraz w sklepach znajdziemy tak dużo różnych motywów, iż bardzo ciężko będzie się na coś zdecydować.

Czym jest hipoteka zwrotna? Czy się opłaca? Jakiego typu korzyści może zapewnić?

hipoteka zwrotna
Author: Cordell and Cordell
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie bardzo popularna jest hipoteka zwrotna. Jest przede wszystkim przeznaczona dla osób w podeszłym wieku, które są prawnymi właścicielami domów lub mieszkań. Jak więc brak środków na życie, są w stanie zawrzeć umowę z jakąś firmą, która zapewnia tego typu rozwiązanie.

W jaki sposób najbardziej wydajnie pracować? We własnym domu czy w firmie? Co preferujesz

impreza
Author: vdrg dansschool
Source: http://www.flickr.com
Większości z nas praca kojarzy się jednoznacznie, z kilkoma nieprzyjemnymi sprawami. A to należy wstawać rano i to co najmniej przez pięć razy w tygodniu, musimy siedzieć w niej po osiem godzin dziennie, ciągle zdenerwowanie, wieczne wymagania i ani chwili świętego spokoju... Są także pozytywy: ludzie, których lubimy, a nawet przyjaźnie, jakie zawarliśmy w pracy. Ponadto, niektórzy potrzebują po prostu ludzi, ażeby normalnie działać. Niektórzy bowiem nie wyobrażają sobie zatrudnienia w domu, samodzielnie, bez kontaktu z pozostałymi pracownikami. Jeśli jednakowoż wierzyć analitykom. w przyszłości zwiększy się ilość tak zwanych wolnych strzelców, czyli osób pracujących zdalnie.

Windykacja należności, czyli rozwiązanie gwarantujące sprawny jak także efektywny proces w drodze do odzyskania należności

windykacja
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Windykacja zwykle okazuje się dość uciążliwym zadaniem, tym bardziej iż bardzo dużo zadłużonych osób nie chce w tym zakresie współpracować oraz liczy na to, że dług odejdzie w niepamięć. Wypada mieć na uwadze, iż odzyskanie należności jest jak najbardziej realne, jeśli wykorzystane zostają wszelkie skuteczne techniki.

Pit lepiej rozliczyć jak najszybciej, pomogą nam w tym specjalne aplikacje lub strona Ministerstwa Finansów

rozliczenie pit 37
Author: swimboy1
Każdego roku większość z nas musi rozliczyć pit, nie jest to zbyt przyjemny obowiązek, z tego powodu dobrze jest załatwić go jak najszybciej i nie zwlekać do ostatniego momentu. Teraz posiadamy wiele możliwości, by znacząco przyspieszyć tę czynność.

Koniec roku zbliża się nieuchronnie i stawia przed nami nowe obowiązki

polskie monety
Author: Fox Wu
Source: http://www.flickr.com
Dla dużej liczby z nas to okazuje się ten moment, gdy zaczynamy silnie myśleć o czekającym nas następnym rozliczeniu się z własnych przychodów.


Zdecydowana większość z nas jak co roku będzie próbowała samodzielnie wypełnić ten obowiązek podpierając się konkretnymi programami do rozliczeń.

Czy łatwo zostać agentem ubezpieczeniowym? Czy jest to praca dla każdego? Jakiego rodzaju formalności są przed nami?

agent ubezpieczeniowy
Author: businessforward
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej agencji reklamowej to dla dużej ilości osób dobry sposób na biznes. Na pewno świadczy o tym spora ilość tego typu firm na rynku. Wiadomo, że wszystko prezentuje się ładnie z zewnątrz, jednak jak to jest faktycznie? Czy każdy nadaje się do takiej pracy? Jak zostać agentem ubezpieczeniowym?

Szlagierowy zawód na targowisku zatrudnienia

sales director
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Śledząc propozycje zatrudnienia, szybko dostrzeżemy, na które zawody jest głównie zapotrzebowanie. Zatem, gdy poszukujesz zajęcia i nie widzisz właściwej propozycji, może należy się przekwalifikować?


Jednym z najlepiej pożądanych stanowisk bywa obecnie sales director.

Żyjemy w państwie, które ma dosyć aktywną politykę socjalną i emerytalną – dla jednych to dobrze, a dla innych źle

papier
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
W naszym kraju istnieje polityka dość dużej pomocy dla niepełnosprawnych i chorych. Dlatego całe państwo jest zmuszone się złożyć na to, aby przewlekle chorzy mogli być leczeni i aby mogli dostawać na przykład renty.


ZUS jest tą instytucją, która głównie pobiera profITy z Polaków podatków.

Praca zagranicą – w jaki sposób zaplanować wyjazd, by uzyskać gwarancję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku?

praca niemcy
Author: swimboy1
Praca zagranicą wyróżnia się dziś bardzo dużą popularnością. Z jakiego powodu? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że płace na zachodzie są faktycznie wysokie, tym samym Polacy mogą sobie w ten sposób odłożyć pieniądze na określony cel, na przykład zakup mieszkania lub budowę domu. Propozycji pracy zagranicą jest całkiem dużo, powstały nawet profesjonalne agencje, które planują wyjazdy Polaków, którzy później przykładowo zbierają owoce oraz warzywa na plantacjach, opiekują się osobami w podeszłym wieku albo pracują w swoim wyuczonym zawodzie. W jaki sposób zaplanować wyjazd do pracy, żeby mieć pewność, że wszystko będzie w porządku?

Jak w znacznym stopniu usprawnić funkcjonowanie swojej firmy?

Biznes
Author: KamiPhuc
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnego biznesu na pewno nie jest łatwe. Przecież zarabianie pieniędzy to niemalże codzienna wytężona praca, dużo stresu, etc. Warto zatem trochę się zastanowić, co zrobić, aby usprawnić funkcjonowanie prowadzonej przez siebie firmy. Bez cienia wątpliwości czymś istotnym jest to by bardzo dokładnie przeanalizować sytuację swojej firmy. To ze wszech miar ważne, bo jednak musimy przeanalizować wszystko, aby doskonale wiedzieć co dalej robić.

Agent ubezpieczeniowy. Jaki powinien być?

Jaki powinien być pewny agent ubezpieczeniowy? To pytanie dość często się pojawia, w momencie kwestiaubezpieczenia zaczyna być dla nas szczególnie nieodzowna. Jakie to sytuacje? Wiadomo, chcemy ubezpieczyć mieszkanie, samochód czy naszą przyszłość. Ubezpieczenie w takim przypadku to najważniejsze zapewnienie, że nawet jeśli przyszłość będzie gorsza niż myślimy, to chociaż uzyskamy finansową rekompensatę. W tej sytuacji rola brokera ubezpieczeniowego jest jeszcze bardziej znacząca.

Pages