Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Co wolno, a czego nie wolno publikować na swojej witrynie w internecie? Garstka słów o prawach autorów i licencjach.

Niejednokrotnie słyszymy o złamaniu prawa autorskiego przez moderatorów stron firmowych. Z drugiej strony publikowane są informacje o tym, że treści opublikowane w sieci stają się powszechnie dostępne już na zawsze. Jak jest faktycznie? Dużo zależy od autora i kraju, z którego została upubliczniona treść.

Prawo autorskie
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Istnieją serwisy, w których fotografie udostępniane są do komercyjnego użytku. Wykonawcy deklarują, że w ich przypadku nie będzie zgłaszania roszczeń, które mogą być zgłaszane zgodnie z zasadami opisywanymi w ustawie. Szkolenia przekazujące wiedzę dotyczącą prawa autorskiego wielokroć zawierają zajęcia, na których ukazywane są spisy tego typu przestrzeni internetowych. Zajęcia obejmują również wiadomości o licencjach funkcjonujących w internecie. Istotną rolę stanowią licencje Creative Commons, które obowiązują w paru krajach.Elementy poszczególnych licencji są zazwyczaj wypisywane tuż przy medium, którego dotyczą. W kilku przypadkach przy darmowych treściach istnieje możliwość przekazania podziękowań twórcy. Niekiedy można nawet przekazać fundusze, które mogą skłonić autora do dalszego działania. Zapewne otrzymanie nieobligatoryjnej zapłaty jest miłe i dobrze odbierane przez autorów bezpłatnego z założenia contentu.
Jeśli nie mamy pewności na temat tego, czy wybrana treść może być przez nas bez przeszkód zamieszczona, a mamy chęć stworzenia własnej strony internetowej, powinniśmy zrozumieć działające w naszym kraju prawo (zobacz www.winski.pl/prawo-autorskie.html) autorskie - kliknij tu. Dobrze jest zapoznać się z ofertami, które możemy znaleźć w sieci pod frazą "prawo autorskie szkolenia". Szkolenia umożliwiające jego przestudiowanie są jednym z potrzebnych elementów odpowiedniego przygotowania się do promocji działania w internecie.

Wybór propozycji pod wynikiem dla frazy "prawo autorskie specjalista
Author: Autorskie.pl
Source: Autorskie.pl
" jest ogromny, więc z łatwością znajdziemy szkolenie w korzystnej cenie. Prawo autorskie adwokat prawo autorskie należy znać, ponieważ przydaje się w wielu okolicznościach. Pomimo pojawiających się wątpliwości w podejściu firm działających w internecie do różnych treści, jest ono stosunkowo klarownie określone w poszczególnych aktach normatywnych. Jeśli pojawi się roszczenie, najprawdopodobniej sankcja zostanie wyegzekwowana. Nie warto ryzykować. Lepiej się podszkolić i uniknąć problemów.