Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Promocja w youtube

Youtube. Wielkie okno na świat. Źródło wiedzy, pokazanie własnego „ja” i własnych talentów. Od pewnego czasu to także fenomenalna promocja własnej działalności. Przekonajmy się sami, że prowadzenie osobistego kanału filmowego na tym serwisie, nie wymaga od nas nakładu środków finansowych, przy czym nie jest trudne.


projekt marketingowy
Author: Epicantus
Source: http://www.flickr.com
Wystarczą: chęci , kreatywność i - towar, który mamy w planach zaprezentować odbiorcom. Reklamy wideo w YouTube stają się coraz popularniejszym zabiegiem dotarcia do odbiorcy. Jednak ujrzeć w sklepie internetowym fotografię noży kuchennych, to nie to samo co zobaczyć film na temat tego jak sprawują się w kuchni.

Produkt zaskarbia zaufanie, a my mamy pewność, że produkt spełni nasze oczekiwania. Jeszcze niedawno film reklamowy jako forma promocji, głównie z powodu sporych kosztów realizacji i emisji, dostępny był tylko dla najlepiej prosperujących firm.

W tej chwili dzięki rozwojowi technologicznemu a także serwisowi youtube, z tej propozycji mogą czerpać korzyści także małe firmy. Emisja na youtube jest darmowa a przy tym powstawanie i montaż nas nic nie kosztuje, albowiem filmy powstają przy pomocy amatorskiej kamery video.

Spodobał Ci taki artykuł? To świetnie, sprawdź stronę (http://lubin-adwokat.pl/) pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na zbliżony temat.

W wielu agencjach reklamowych utworzyły się nawet działy, ukierunkowane na tworzenie spotów reklamowych przeznaczonych do wyemitowania w sieci.

Firmy, biorąc pod uwagę fakt, iż przyszło nam żyć w cywilizacji obrazu, odchodzą od tradycyjnych zabiegów promocyjnych, na rzecz obrazów wideo. Specjaliści od marketingu zdają sobie także sprawę, że doświadczają kontaktu z nowym pokoleniem, w wielu sytuacjach niepodatnym na banalny przekaz reklamowy - https://www.youtube.com/channel/UC_zMnJRA2xzrDrpYofBjzUg/about (https://www.youtube.com/channel/UC_zMnJRA2xzrDrpYofBjzUg/about).

Promocja w youtube objęła nawet firmy do tej pory tradycyjnie podchodzące do formy marketingu, np. banki. Nie zapominajmy tylko, że udostępnienie firmowego filmu reklamowego na youtube nie przesądza jeszcze o sukcesie. Jeśli już zadbaliśmy, aby spot był pomysłowy, dowcipny i prowokujący do dyskusji, należy też zdecydować się na odpowiedni dla danej grupy docelowej gatunek spotu.

Ponadto, nawet jeśli film będzie mocno kreatywny, a przez to promowany przez samych internautów, to istnieje możliwość by tę promocję wzmocnić. Wtedy możemy liczyć na dużą oglądalność i odnieść sukces rynkowy.