Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Reklama na ekranach led zrewolucjonizowała myślenie o efektywności przekazu, który w takiej formie spostrzeżemy praktycznie w każdym mieście

Gdy właściciele wielkich firm farmaceutycznych zastanawiają się nad najbardziej skuteczną formą przekazu reklamowego, to często myślą o bilbordach. Jednak pracownicy agencji reklamowych przekonują takie osoby, żeby wydały pieniądze na ekran led. Taki ekran pozostaje odkryciem ostatnich lat, w związku z czym jeszcze nie wszyscy biznesmeni zdołali poznać korzyści wypływające z takiej formy reklamy.
ekran LED
Author: Dave Dugdale
Source: http://www.flickr.com
Przedstawmy zatem niektóre z nich.

Obok migającego ekranu sporej wielkości niełatwo jest przejść obojętnie. Mimo woli kierujemy swój wzrok na wyświetlane napisy i zapamiętujemy treść przekazu, choć nie w każdym przypadku zdajemy sobie z tego faktu sprawę. Nawet codzienne wyjście z buldogiem na spacer do parku może przyczynić się do tego, że w przyszłości zakupimy szampon do włosów suchych, który został zareklamowany właśnie w ten oto sposób. Siła przekazu tkwi również w tym, że jest to w miarę nowa forma transferu informacji, a w konsekwencji bardziej zwraca na siebie uwagę.

Jeżeli zaintrygował Cię prezentowany artykuł, kliknij też na taki odnośnik, gdyż odnajdziesz w tym miejscu inny tego typu świeży tekst - on także jest warty polecenia.

Sprawdź szczegółowe informacje: zobacz szczegóły.

Ekran led znakomicie spełnia swoje zadanie, kiedy zapada noc, a w miesiącach wczesnowiosennych ściemnia się już w okolicach godziny 17.00 albo w deszczowe dni nawet o 16.00. A to jak wiadomo jest godzina, o której zazwyczaj wychodzimy z miejsca pracy i idziemy na przystanek autobusowy. W trakcie pokonywania nawet niedługiego dystansu na pewno skierujemy swoją uwagę na błyszczący się ekran. Warto dodać, że niektórym kobietom kojarzy się on całkiem pozytywnie. Przywodzi bowiem na myśl święta bożonarodzeniowe. Z jakiego powodu? Nie zapominajmy o tym, że w trakcie wspomnianych świąt nasze drzewka bożonarodzeniowe migocą tak samo jak ekrany z reklamą proszku do pieczenia.



Ekran led, według specjalistów od public relations sprawdza się w czasie przeprowadzania ogólnopolskich kampanii reklamowych - ekran LED Raszyn Krakowska. Nie bez znaczenia znaczenia pozostaje fakt, że taki ekran powinien zostać umieszczony w zatłoczonych miejscach konkretnego miasta, przykładowo na przeciw drzwi wyjściowych z galerii handlowych. Dodatkową korzyścią wypływającą z zastosowania tego typu reklamy jest fakt, że nie trzeba zatrudniać ekipy robotników, tak jak w przypadku montowania plakatów na bilbordach. Z tego kreatywnego sposobu na reklamę korzysta także środowisko naturalne. Użyta tutaj technologia led zapewnia niski pobór prądu, co jest równoznaczne z oszczędnością energii elektrycznej.

.