Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Specyfika sklepów funkcjonujących w on-line

Zakupy w internecie ciągle budzą niepokój dużej liczby internautów. Założenie sklepu internetowego jest bowiem znacznie prostsze, niż jeszcze kilka lat temu. Wystarczy zarejestrować domenę i skorzystać z jednego z kompletnych rozwiązań dla sklepów on-line.
To stwarza niestety możliwości dla wielu oszustów, którzy zakładają tego typu sklepy na bardzo krótko, nigdy nie wysyłając towaru klientom. Są to jednostkowe sytuacje, ale jednak mała liczba tego typu przypadków omówionych w środkach masowego przekazu jest w stanie wywołać wątpliwość w gronie użytkowników internetu. Z tego też powodu powstały instytucje, które zbierają od internautów opinie o sklepach internetowych, obdarowując ich przy tym specjalnymi punktami lojalnościowymi, za jakie mogą zyskać rabaty w uczciwych sklepach.

Lista sklepów
Laptop
Author: Friends of Europe
Source: http://www.flickr.com
W rankingach sklepów on-line bierze się pod uwagę dużo aspektów: tempo zrealizowania zamówienia, stan przedmiotu, w jakim dotarł on do klienta czy wreszcie koszty w porównaniu z konkurencją.

Zobacz tu, sprawdź ofertę pizza lubin naszej firmy a z całą pewnością przeczytasz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny, więc nie będziesz żałować!

Największe liczby ocen dostają popularne sklepy - zobacz i porównaj -, a takimi są sklepy z artykułami elektronicznymi. Przykładem sklepu tego typu z dobrą opinią wśród użytkowników jest Kolejnym najbardziej popularnym towarem kupowanym w internecie są książki. W rankingu najbardziej popularnych księgarni znajdują się wielkie sklepy będące wirtualnym oddziałem sieci sklepów, ale również małe księgarnie, tak samo często preferowane przez ludzi. Przykładem tego rodzaju księgarni jest sklep Zainteresowanych tematem zapraszamy tutaj: opinie o sklepieInne sklepy
W internecie można kupić dosłownie wszystko, większego zdziwienia nie powodują już bowiem sklepy oferujące posypkę modelarską czy oferujące tylko podkładki komputerowe. Powszechne jest także nabywanie leków w aptekach internetowych. Tego typu sklepy też są oceniane przez użytkowników, można to zobaczyć chociażby na przykładzie apteki Nie wszystkie opinie są jednak szczerze napisane, jak udowodniły badania, najcenniejsze dla internautów są opinie napisane o sklepach specjalistycznych. Profil klienta robiącego zakupy w takim sklepie jest bowiem inny, więc w inny sposób formułuje swoje osądy. Na przykład, w internecie można spotkać bardzo cenne opinie na temat księgarni gdzie zakupy robią osoby wykształcone. Więcej o wspomnianych sklepach przeczytają Państwo w tym miejscu: strona.