Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Nasi rolnicy cieszą się w Unii sporą sympatią przez smaczne owoce i warzywa, które sprzedają

Nasze artykuły są w Unii Europejskiej szalenie popularne. Zwłaszcza cały sektor żywieniowy z owocami i warzywami jako rarytasami.


Polskie produkty rolne mają niezwykle wysoką opinię w całej Europie.
export owoców i warzyw
Author: Dani Vázquez
Source: http://www.flickr.com


panorama - dekoracje
Author: Jarosław Pocztarski
Source: http://www.flickr.com


Mieszkańcy innych krajów twierdzą, że nasze owoce oraz warzywa są wyjątkowo smaczne, a oprócz tego zdrowe. Wszyscy wiedzą, że w zestawieniu przykładowo z Niemcami, Polacy uprawiamy swoje plony do dziś bardziej naturalnie i z użyciem o wiele mniejszej ilości pestycydów. Robimy mniej oprysków i po prostu dlatego nasze produkty są zdrowe. Doceniają to szczególnie ludzie, którzy stawiają na bardziej ekologiczny tryb życia. Każdy rolnik, który wytwarza dużą ilość produktów w ciągu roku, może zatem zacząć myśleć o eksporcie.

Zachęcamy Cię do zajrzenia do kolejnego postu na podobny temat - tam znajdziesz ekstra treści. Zatem idź do strony (http://www.konstrukcje-reklamowe.pl/oferta/obciazenia-betonowe/) i ciesz się do woli.

Da się na tym bardzo dobrze zarobić, gdyż na zachodzie obywatele tamtejszych krajów mają euro. W przeliczeniu na naszą walutę nasze Produkty są dla nich bardzo tanie, więc zawsze zostaje jakieś pole do negocjacji z pośrednikiem i podniesienie ceny. Export owoców i warzyw z Polski cieszy się dużą popularnością wśród zagranicznych konsumentów i wśród polskich rolników. Musimy czasami sprostać pewnym wymogom i dostarczyć odpowiednie atesty, ale nie są to zbyt skomplikowane procedury.
Prócz tego, jeżeli zdecydujemy się na eksport jedynie do krajów Wspólnoty Europejskiej, to nie będą na nas czyhać jakiekolwiek formalności. Istnieje wszakże na tym dużym kontynencie wolny rynek. Jest to jeden z najważniejszych filarów tego sojuszu.