Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Wszelka forma promocji wydaje się być pożądana, by zyskać nowych klientów oraz dobry rozgłos

życie dzisiejszego człowieka wydaje się być w wiecznym biegu, więc wymaga to od wielu firm dopasować się i właściwej promocji.


Rzadko kiedy bywa tak, że stać jakąś firmę na szalenie kosztowne promocje w telewizji lub w modnych magazynach.


fotka - firmy
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
kobieta w szpilkach
Author: GabboT
Source: http://www.flickr.com


Zdecydowana większość spółek (na pewno 95%) musi poszukiwać tak samo twórczych, ale znacznie mniej kosztownych sposobów. Jeżeli na przykład mamy sklep albo lokal użytkowy, to mamy możliwość, by na przykład wydrukować plakaty oraz rozwiesić je w naszej dzielnicy. Co może znajdować się na takim plakacie? Głównie informacja o tym, w jakim miejscu znajduje się nasze lokum (niektórzy drukują również małą mapę, gdyż ludzie są po prostu wzrokowcami). Można także dodać coś o obecnych promocjach oraz na przykład gratisach dla nowych klientów. Plakat wcale nie musi być wielki czy drogi, ale jednakże powinien przykuwać uwagę. Dlatego dobrze byłoby, żeby był kolorowy.

Zanim wyłączysz swój komputer, sprawdź jeszcze jedną publikację, gdyż faktycznie zalecam to źródło (http://zegarki.pl/pl/xicorr), dlatego że ma ono niesamowicie pomocne dane.

Owszem będzie wtedy droższy, ale pewnie się nam to zwróci w postaci kolejnych klientów i większych wpływów do kasy. Pamiętajmy również o tym, by wydrukować optymalną ilość plakatów. Nie powinno być ich zbyt mało, ale również nie za dużo. Najgorzej będzie, jeżeli plakaty będą nam później zalegać w magazynie. To tak, jakbyśmy wywalili pieniądze w błoto.


Przed podjęciem decyzji o Druku trzeba zrobić projekt plakatu oraz oczywiście znaleźć dobrą drukarnię. Powinna być ona rzetelna i uczciwa. Aby nie przepłacić, można zrobić wstępne rozpoznanie. Trzeba zadzwonić do kilku drukarni oraz porównać ceny.