Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak wybrać komfortową bieliznę męską?

Nie tylko kobiety wybierają porządną bieliznę. Również mężczyźni chcą czuć się wygodnie, więc powinni wiedzieć, w jaki sposób zdecydować się na tą odpowiednią, która spełni ich wymogi.


www.jagna.pl
Author: Volkan_83
Source: http://www.flickr.com
Czasem warto jest wziąć to w swoje, kobiece ręce, inaczej może się okazać, iż nasz kochany chodzi w znoszonych, a nawet i dziurawych slipkach, a to oczywiście nie wygląda atrakcyjnie.

Po pierwsze, bielizna męska musi być wykonana z dobrego jakościowo materiału Ten gorszy nie tylko szybciej wyblaknie i rozciągnie się, lecz również może powodować wysypki albo odparzenia na najdelikatniejszych częściach ciała. Na bieliźnie nie warto oszczędzać, gdyż leży najbliżej ciała, przez co może szybko dawać wrażenie dyskomfortu. Najlepsze będą delikatne materiały, miłe w dotyku. Z wygodą wiąże się też stosowny krój. O ile jedni lubią normalne slipy, inni nie wyobrażają sobie chodzenia w czymś innym niż w bokserkach. Warto jest jednak czasami włożyć inny model, a może wówczas mężczyzna zobaczy, iż także na niego warto zwrócić uwagę podczas kolejnych zakupów.

Ponadto nie każdy krój jest właściwy na każdą okazję – luźne bokserki na pewno nie będą stosowne do garnituru, ponieważ mogą się zwijać oraz odróżniać na tle cieńszych, garniturowych spodni. Jeżeli lubimy bokserki, trzeba założyć te dopasowane do figury, które w żaden sposób nie mają wpływu na wygląd wybranych spodni. Dodatkowo bokserki doskonale nadają się do spania, co wielu mężczyzn praktykuje.

Drugim typem bielizny są wspomniane slipy, lecz by odpowiednio się prezentowały potrzebują wręcz perfekcyjnej figury. Facet z brzuchem pragnący ukryć swoje krągłości powinien raczej zastanowić się nad inną bielizną, np. nad mini bokserkami, jeśli w zwykłych bokserkach nie odpowiada mu długość nogawki.

Można również poszaleć z kolorem i zastąpić czymś nużące szarości czy biel. Bielizny nie widać, dlatego także wielobarwne bokserki nadadzą się pod garnitur. Dobrze jest kupować dobrej jakości odzież - również bieliznę, dzięki temu nie tylko będziemy się komfortowo czuć. Wytrzyma ona zdecydowanie dłużej i nie będziemy się złościć, że po kilku praniach slipy na pewno będą nadawać się do kosza. Dobre wybory zawsze są opłacalne, a znając powyższe wskazówki możemy swobodnie udać się na zakupy.