Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Opóźniony lub odwołany lot – informacje od linii lotniczych

Zwroty pieniędzy za opóźnione loty od dawna są sprawą dyskutowaną przez wiele środowisk. Kolejne linie lotnicze gwarantują inne usługi ubezpieczeniowe, więc kwoty nie są ujednolicone. Na rynku działa z powodzeniem niemało usług, które oparte są na wypełnieniu danej reklamacji online. Wtedy odszkodowania lotnicze przyznaje się zgodnie z ustaleniami danej firmy.


lot samolotem
Author: Alexandre Breveglieri
Source: http://www.flickr.com
Właściwa pomoc, jaka jest udzielana pasażerom samolotu, jest wysoko oceniana przez pasażerów . Prędko i w sposób skuteczny dochodzą oni swych praw, a więc otrzymują pełną kwotę ubezpieczenia bardzo szybko. Reklamacje nie są powiązane jedynie z odwołaniem lub opóźnieniem lotu.

Jeżeli pragniesz sprawdzić inny podobny punkt widzenia na podnoszoną w tym poście sprawę, to przeczytaj więcej w tym opracowaniu, które poszerzy Twoją wiedzę.

Nierzadko ma miejsce tzw. nadkomplet, za co płaci przewoźnik. O odszkodowanie warto się starać, ponieważ jest to jednym z praw pasażerów. W jakich sytuacjach przysługują nam jeszcze odszkodowania lotnicze ?

Opóźniony lot odszkodowanie – jakie kroki podjąć?

Wszystkim pasażerom każdej linii lotniczej przysługują prawa, a jednym z nich jest w przypadku sytuacji jak opóźniony lot odszkodowanie (roszczenie za opóżniony lot) pieniężne. Gdy odmówiono nam wejścia na podkład samolotu z jakichkolwiek przyczyn, linia lotnicza gwarantuje zwrot pieniędzy za bilet lub zapewnia alternatywny środek transportu. Tak więc przewoźnik musi zorganizować każdej pokrzywdzonej osobie pełną podróż do określonego punktu docelowego zbliżonym, innym środkiem transportu. Kolejną opcją jest to, że przewoźnik zobowiązuje się zwracać takiej osobie pełne koszty biletu.


Nierzadko, w określonych przypadkach, dodatkowo zwracany jest koszt transportu do określonego portu lotniczego, skąd pasażer wyruszył. Zdecydowanie warto przed zainicjowaniem podróży dowiedzieć się tego, co dany przewoźnik mówi o warunkach ubezpieczeniowych w sytuacjach opóźnienia, odwołania lub nadsprzedaży biletów. Jeśli opóźnienie wybranego samolotu trwa około 5 godzin, pasażerowie mają prawo domagać się zwrotu pełnej kwoty za bilet. Sporo linii lotniczych zastrzega jednak, że wtedy nie mają obowiązku zapewnienia dalszej pomocy podczas organizowania podróży.