Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak dobrać bieliznę wyszczuplającą? Na co zwracać uwagę? Jaki model będzie dla nas najlepszy?

Kiedy kobiety decydują się na bieliznę , która modeluje sylwetkę? Na pewno jest parę bardziej znanych powodów. Robią to, bo chcą pomniejszyć obwód talii, zrzucić optycznie parę kilo, a czasem podkreślić jędrność piersi oraz podciągnąć pośladki. Bielizna modelująca faktycznie może zdziałać wiele, a współczesne panie już dawno się o tym przekonały, przez to też wybierają chętnie taki typ bielizny.


Rzecz jasna dieta oraz zdrowy sposób życia to najlepsze oraz najpewniejsze sposoby, by mieć doskonałą sylwetkę. Jeżeli Jednak zależy nam na szybkich efektach, to wybór odpowiedniej bielizny korygującej będzie jedynym z możliwych. Dobra bielizna modelująca jest funkcjonalna,
kobieca bielizna
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
zapewnia też wygodę, potrafi formować ciało, tak żeby nasze ciało prezentowało się rzeczywiście pięknie. Rzeczywiście istnieje wiele bardzo różnorodnych rodzajów tego typu bielizny, jak na przykład leginsy wyszczuplające, jednak to który rodzaj kupimy zależy od naszej figury.
W jaki sposób więc wybrać bieliznę dobrą dla konkretnych potrzeb? Trzeba sprawdzić obwód bioder dla fig, obwód pasa jeśli chodzi o gorsety oraz obwód biustu, gdy myśli się o biustonoszu. Nigdy nie warto kupować za małych rozmiarów, gdyż tego typu bielizna jest bardzo przylegająca,więc możemy mieć pewność, iż w za małym rozmiarze będziemy czuć się niezbyt komfortowo. Istnieją tak naprawdę 4 najpowszechniejsze typy damskiej sylwetki, jakie mają skrócone nazewnictwo (czyli A, O, H, X).

Skoro objaśniana problematyka Cię intryguje i musisz ją poznać głębiej, więcej przeczytasz tutaj (https://noor.pl/) - to trochę inny punkt widzenia na tę tematykę.

Ostatni model to typ sportowej sylwetki z dosyć mocno odznaczonymi biodrami. A i O, to budowa o wąskich ramionach, niewielkim biuście jak również wydatnych udach, zaś H jest najczęściej posturą o słabo zarysowanej talii, chudych ramionach i płaskich pośladkach.


Podstawowa zasada jest taka, żeby wybierać rozmiar bielizny korygującej, w ten sam sposób w jaki na co dzień dobieramy zwykłą bieliznę. Na rynku znajduje się sporo uniwersalnych body, jakie będą w stanie wymodelować naszą sylwetkę. Jednak według specjalistów najkorzystniej wybierać każdy element pojedynczo zależnie od partii ciała, którą chcemy wyszczuplić. Gdy w ten sposób będziemy robić możemy być pewni, iż odzież taka naprawdę będzie pomocna i wygodna.