Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Które warunki należy osiągnąć, żeby korzystać z planu Mieszkania dla Młodych?

Projekt Mieszkania dla Młodych to zapewne wyborna pomoc dla młodych jednostek, które planują nabycie pierwszego mieszkania. W ramach tego projektu młodzi ludzie mogą skorzystać z pomocy państwa i otrzymać dofinansowanie. Wysokość dofinansowania zależy od wielu rozmaitych czynników, między innymi od wielkości mieszkania, wielkości rodziny, posiadanych najmłodszych i tak dalej. A kto zdoła korzystać z projektu Mieszkania dla Młodych i które warunki musi spełniać?

projekt
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Z projektu mdm mogą korzystać zarówno jednostki samotne, jak także młode małżeństwa oraz rodziny z dziećmi. (Mieszkanie dla młodych Kraków) Niemniej jednak, żeby tak było wypada realizować konkretne ustalone warunki. Przede wszystkim nie można być posiadaczem żadnego innego lokalu. O ile mieliśmy osobiste mieszkanie w przeszłości, również nie możemy skorzystać z planu mdm. Zasada ta nie dotyczy tylko jednostek/rodzin z trójką dzieci. Starając się o dofinansowanie z projektu mdm - deweloper LC Corp S.A , nie można posiadać więcej niż 35 lat - w razie małżeństwa pobiera się pod uwagę lata młodszego towarzyszka życia. Warunek ten nie dotyczy osób oraz rodzin z trójką najmłodszych. Następną zasadą, jaką trzeba spełnić, jest zaciągnięcie kredytu co najmniej na 50 procent opłaty mieszkania (zobacz nowe mieszkania w Toruniu na 2018), minimum na 15 lat. Ważka jest prócz tego cena mieszkania, nie może ona przekroczyć wskaźnika, który charakteryzowany jest dla konkretnej lokalizacji.nowe mieszkania
Source: pixabay.com
Chcąc dostać dotację z programu MDM, należy dołączyć do wniosku o kredyt wniosek o dofinansowanie. Oczywiście powinniśmy także wybrać bank bądź banki, jakie biorą udział w programie Mieszkania Dla Młodych. Listę banków, jakie biorą udział w programie Mieszkania Dla Młodych odszukamy na stronie internetowej Banku Gospodarstwa Krajowego, jest ona systematycznie uaktualniana. Przed złożeniem wniosku o dotację, warto skontaktować się z wybranym bankiem czy też bankami, żeby upewnić się co do przewodzonej procedury i dokumentacji, którą powinniśmy przedłożyć/złożyć.