Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Dawne szafy z magicznie skrzypiącymi frontami przechodzą w niepamięć.

Nie każdy dysponuje mieszkaniem, w którym może urządzić wydzieloną szafę na ubranie, ale jeśli zdarza się taka możliwość, grzechem byłoby nie skorzystać. Pożądana przez kobiety, garderoba musi być na swój sposób poręczna i mieć główny cel - radować oko, gdy buty są poukładane, a także umożliwić prosty do nich dostęp.
ubrania powieszone w garderobie
Author: Kristian Bjornard
Source: http://www.flickr.com
Stara, nawet pojemna szafa (szafy do młodzieżowego pokoju) czy stojące wieszaki są dekoracyjne, ale niepraktyczne. Z garderobą może być podobnie, jeśli ją źle zaprojektujemy - systemy do szaf.

Dzisiaj prezentujemy ten post - jeżeli jest on użyteczny też dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tu (https://www.maxy.pl/pol_m_KATEGORIE_Zwierzeta-182.html). Sprawdź, może to także okaże Ci się interesujące.

Niezależnie od tego, jak luksusowa będzie garderoba, podstawowa reguła jest praktykowana zawsze – organizowanie garderoby należy sensownie zaprojektować.

wieszaki na ubrania
Author: Geneva Vanderzeil apairandasparediy.com
Source: http://www.flickr.com
Wyposażenie nowoczesnych szaf jest coraz bardziej wysublimowane. Do wyboru są skrzynki, pokrowce, szuflady z przegródkami na krawaty, wieszaki na szale, głębokie szuflady na torby, pomagające mieć ład. Według najnowszych trendów mody garderoby, mają delikatne, ażurowe konstrukcje. Dlatego, że zrobione są z małych modułów, z możliwościami pozwalającymi rozsuwać wysokość półek, szuflad, wieszaków - meble do garderoby. O tym, jak ważny w garderobie jest każdy drobiazg, świadczy np. półka na obuwie. Wystarczy, że jest przechylona pod odpowiednim stopniem nachylenia, a od razu jest do niej lepszy dostęp . Obuwie ułożone na takiej półce lepiej się prezentują.
Poprzeczki w szufladach pozwolą zachować w porządku skarpetki, bieliznę i inne drobne części odzieży. Wieszaki na marynarki są również ważne. Półki na ubrania muszą być raczej płytkie, aby nie układać rzeczy w dwóch rzędach. Muszą być usytuowane na takiej wysokości, która nie potrzebuje gimnastyki. U góry zabudowy warto zostawić więcej miejsca. Wtedy bez kłopotu znajdzie się miejsce na podróżne walizy. Przy racjonalnym projekcie na pewno odczujemy komfort korzystania z garderoby. Szybko można się przekonać, że harmonia ułatwia życie, zwłaszcza gdy mamy mało czasu.