Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób dbać o własne dostawy, czyli kilka porad, jak dopilnować, aby kontrola jakości towaru wykazała zero procent wad

Dostarczając produkty z Azji narażeni bywamy na sporo kłopotów. Kłopoty z wykonaniem składników, które dyskwalifikują ostatecznie produkt gotowy, kłopoty z produkcją, z zasobami ludzkimi, no i z późniejszą dostawą.
Jak zrobić, aby się tego wyżej wymienionego ustrzec?


Kiedy sprowadzamy nasze towary jako importer z Chin musimy postarać się dogadać się z danym kontrahentem już na samym początku realizacji zlecenia. Gdy jest to jednak któryś razem zrobiony kontrakt (zobacz umowa komisu) dobrym pomysłem jest by wysłać kilka sprawdzonych osób – specjalistów od spraw jakości do producenta u którego powstają zamówione produkty lub komponenty. Owa kontrola jakości w Chinach umożliwia już na wstępie ustrzec się problemów związanych z rodzajem wykorzystywanych materiałów - sprawdź kontrola jakości w chinach. Poza tym, jako importer z Chin, jesteśmy w stanie zadbać, by nasze produkty były tworzone w satysfakcjonujący nas sposób. Przecież nie chcemy, by po dostawie okazało się, że otrzymujemy towar wybrakowany albo gorszej jakości. Nad samą konstrukcją trudno zapanować, gdyż tak naprawdę posłani wysłannicy musieliby być na miejscu w czasie trwania całości procesu. To powoduje, że najlepiej, by kontrola jakości w Chinach nie była jedyną. Niebywale ważne, aby zaraz przed wysyłką towaru przez przewoźnika, dostawca wysłał do nas tak zwany shipment sample czyli jeden lub dwa modele wyprodukowanego towaru – dokładnie takiego, jaki zapakuje do przesyłki. Dzięki temu możemy być pewni dostawy, a jednocześnie w razie jakichkolwiek problemów, będziemy mieli dowód, że dostawca wysłał błędny produkt. Towar powinno się okleić kilkukrotnie taśmami, a także dodatkowo przeliczyć jeszcze w fabryce. Dzięki temu można uniknąć kradzieży już na statkach. Najczęściej jednak wspomniane braki wychodzą dopiero przy sortowaniu u nas w firmie. Wtedy jednak także można zgłosić się po odszkodowanie albo od przewoźnika, albo dostawcy.

Zobacz bez wahania ten udostępniony (https://sklep.kaja-glass.pl/) wpis. Przedstawia on pokrewną problematykę, więc z pewnością też będzie według Ciebie ciekawy.

Warunkiem jest kwestia zgłoszenia kłopotów z dostawą już przy kierowcy. Przedłuża to jednak okres przyjmowania na stan towaru, a zazwyczaj przecież zależy nam przede wszystkim na czasie.
Takie sytuacje, szczególnie w gorącym wakacyjnym okresie są niebywale częste w przewozie.
Wiedzmy jednak, iż kontrahent jest naszym wspólnikiem, a nie oponentem. W większości wypadków jemu również zależy na tym, by towar był świetny jakościowo - sprawdź importer z chin.