Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Znak towarowy i nieuczciwa konkurencja - garść porad

Nasza rodzima gospodarka małymi krokami dogania gospodarki pozostałych państw, które nie miały tak bujnej historii. Zaczynamy uczyć się na własnych błędach, ale również wielu błędów nie robimy, bo bierzemy przykład od tych, którzy dawniej już część sytuacji przeszli. Najważniejsze jest jednak to, że na naszym rynku stale powstają nowe firmy, które dają sobie radę.


Młotek sędziego
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Oczywiście konieczna jest im pomoc prawna, o którą sami powinny zadbać. To sprawia, że wiedzą jak ważna jest rejestracja znaku towarowego. Bo każdy znak towarowy musi zostać zarejestrowany, gdy chcemy, żeby to nasza firma była z nim kojarzona, a nie każda, która wpadnie na pomysł, by z niego skorzystać. Jak wiadomo na każdym rynku pojawia się nieuczciwa konkurencja, z tego powodu powinniśmy zadbać o własne interesy, bez względu na to czy chodzi o znak towarowy, czy chodzi o nową recepturę na pieczenie pizzy, czy mowa o pracownikach.

Czy ta tematyka Cię pasjonuje? Jeżeli tak, to przejrzyj link (https://www.komornikolesno.pl/kontakt/), pod jakim znajdziesz potrzebne Ci dane - zobacz, że Cię zajmą na długi czas.

Więcej informacji pod adresem .


Chrońmy prawa autorskie

Wszyscy doskonale wiemy, że istnieją prawa autorskie. Mimo, to w czasach Internetu trudno jest je wyegzekwować. Ale prawa autorskie ochrona jest bardzo ważna. Powstały instytucje, które pomagają w chronieniu praw autorskich. Ale rzeczywiście bywa, że ich wyegzekwowanie jest bardzo trudne. Dlatego kiedy już coś stworzymy, należy mieć na uwadze, że należy konkretny materiał okrasić opisem, to znaczy informacją, kto konkretną rzecz stworzył oraz w którym miejscu to zrobione- całkiem przydatna strona, warto zajrzeć. Czasem można iść do urzędu patentowego, czasem wystarczające okaże się ogłoszenie, że na przykład jakiś tekst jest nasz. Ale trzeba nie zapominać, że kiedy np. nasze teksty zostały skopiowane i nie ma przy nich chociaż cudzysłowu to można pójść z tym do prawnika.

Czy spodobała Ci się ciekawa treść (http://komornikolesno.pl/egzekucje-komornicze/) w naszym tekście? Czujesz ochotę na jeszcze? Zatem zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej innej strony.

Oczywiście postawienie dwóch takich samych słów obok siebie nie jest przyczynkiem do wszczęcia sprawy, ale gdy widzimy całe strony swojego tekstu podpisane przez inną osobę, warto skontaktować się z osobą, która dokonała kopii naszego tekstu i porozmawiać. Poza tekstami w Internecie krążą zdjęcia, które naprawdę ciężko jest chronić, ponieważ ludzie kopiują je na potęgę i wrzucają na wszelakie portale nie zastanawiając się nawet nad kwestią praw autorskich. Dlatego ten aspekt prawny musi zostać uregulowany w jakiś sensowniejszy sposób. Zobacz więcej na tej stronie.