Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Zadbaj, aby wynająć dom bez żadnych uciążliwych wypadków

Rynek wynajmu mieszkań w obecnych czasach ma się wyjątkowo korzystnie. Znaczący wpływ na to ma fakt, iż mało które osoby posiadają fundusze na kupno własnego domu. Większość młodych osób rozpoczynających dorosłe życie, jest zmuszona mieszkać wciąż z rodziną, lub wynajmować lokum z przyjaciółmi. Rynek wynajmu mieszkań napędzają także studenci, jak również biznesmeni, którzy poszukują lokali pod swoją działalność inwestycyjną: punkt handlowy, obiekt gastronomiczny czy biuro.
Wynajmowi mieszkania należy poświęcić właściwą uwagę

, czyli wynajem nieruchomości
Author: Sam Sherratt
Source: http://www.flickr.com
Wynajęcie nieruchomości nie jest tak łatwą sprawą, jak zdaje się w pierwszej chwili. Pochopny wybór mieszkania może skutkować poważnymi kłopotami, a także prowokować niespodziewane dopłaty. Z tego powodu wyborowi lokalu trzeba poświęcić więcej skupienia, aby po fakcie nie wyrzucać sobie podjętej decyzji i podpisanej umowy najmu. Warto chociażby zaznajomić się z głównymi wskazówkami dotyczącymi wynajęcia domu czy lokalu biznesowego. Użytecznych rad można poszukiwać w sieci, wprowadzając w wyszukiwarkę frazę „wynajem nieruchomości porady”. Poporady (zobacz strategie cenowe)to korzystać z doświadczenia osób, które wynajęcie nieruchomości mają już za sobą (porady na tempracy (zobacz sprzedaż alkoholu przez internet)ajmu nieruchomości).
Pośpiech jest kiepskim pomocnikiem przy wynajmie nieruchomościPani domu
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Planując wynajem nieruchomości, należy poświęcić dużo czasu na poznawanie proponowanych lokali i porównywanie ich cech. Trzeba wyjątkowo dokładnie porównać wszystkie propozycje, by wybrać tę najbardziej opłacalną, a także by nie przegapić niedociągnięć lokalizacji czy wnętrza. Obecnie rynek nieruchomości jest tak bogaty, że nie można narzekać na brak możliwości, więc warto z tego korzystać.

Miejsce stan techniczny, cena – co się liczy?

Wybierając mieszkanie do wynajęcia, należy uwzględnić liczne czynniki, które mają ogromny wpływ na końcową decyzję. Z pewnością należy wziąć pod uwagę koszt czynszu, jednak trzeba pamiętać, że tańszy czynsz może być związany z gorszą lokalizacją, która może źle rokować przyszłemu interesowi lub wiązać się z uciążliwością długich dojazdów do centrum miasta. Stan techniczny jest równie istotny, należy wystrzegać się lokali zdewastowanych, atakowanych przez porosty i grzyby, jak również nieogrzewanych, ponieważ pociągają one za sobą znacznie wyższe koszty.