Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Odwołany lot odszkodowania - co zrobić kiedy nam się to przytrafi

Biura lotnicze to świetna sprawa. Zresztą samo latanie to super rzecz. W bardzo krótkim czasie można dostać się z jednego miejsca do drugiego. Nie musimy się niczym przejmować, wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem zjawić się na lotnisku. Bywa, że jednak lot może się okazać spóźniony a zdarza się, że jest odwołany lot odszkodowania. W kwestii odszkodowań, to możemy się o nie starać za każdym razem. Bez znaczenia, czy wykupuje się ubezpieczenie na konkretny lot i tak musimy dostać przynajmniej część pieniędzy, które zainwestowaliśmy w bilet.

Wiele zależy od tego, czy zgodzimy się na to, że np. będziemy mogli polecieć innym rejsowym samolotem. Oczywiście w takiej sytuacji linie lotnicze też powinny nam dać coś ekstra, ale to wszystko już jest indywidualne podług linii lotniczych, z którymi zawarliśmy pewną umowę, bo zakup biletu lotniczego, to nic innego jak umowa, zawierana między liniami lotniczymi a nami kupującymi bilet.

Co kiedy lot będzie odwołany

samolot na pasie startowym
Author: Richard, enjoy my life!
Source: http://www.flickr.com
W większości przypadków przysługuje nam odwołany lot odszkodowanie (odszkodowanie za odwołany lot). Gdy jedziemy na lotnisko najczęściej jesteśmy podekscytowani. Cieszymy się, że czeka nas podniebna wędrówka. Choć bywa również tak, że niektóre osoby oblewają zimne poty. Oczywiście wszystko zależy od osoby. Stresujące na dodatek może być przechodzenie przez kontrolę bezpieczeństwa i tym podobne rzeczy. Jednak chyba najbardziej pasażerowie znajdujący się - Adwokat Karolina Jurdendt - jeszcze na lotnisku denerwują się tym, że został odwołany lot odszkodowania. Gdy dowiadujemy się o opóźnieniu a mamy na innym lotnisku przesiadkę, to też możemy się wkurzać. Ale, gdy dociera do nas, że lot został odwołany, to zastanawiamy się, co dalej. Przewoźnik musi nam coś zaproponować, albo zwrócić kasę za bilet albo zaproponować inny lot w cenie biletu, który już mamy. Za niedogodności związane z odwołaniem lotu też przewoźnik powinien się zreflektować.Wiele jest zależne od wybranego przewoźnika, ale na sto procent każde linie lotnicze mają obowiązki wobec pasażerów, którzy wybrali ich usługi. Tak, więc trzeba się z taką sytuacją jakoś uporać. Ale, jeżeli nie otrzymaliśmy żadnej propozycji od przewoźnika i brak z jego strony odpowiedzi na nasze pytania, albo wnioski, wtedy trzeba pójść po poradę prawną, dowiemy się, co dokładnie powinniśmy w takiej sytuacji zrobić. Pamiętajmy, że nawet za lot opóźniony, więcej niż 2h coś powinniśmy dostać. Pewne osoby mogą się denerwować, że jak pociąg się spóźnia trzy, czy cztery godziny, to nikt pieniędzy nie oddaje, a warto zadać pytanie, czy ktoś był upomnieć się o swe pieniądze?