Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Czy w trakcie podróży do Niemiec bądź stałego pobytu na tym terenie będziemy oczekiwać pomocnej rady prawnika?

Wykonywanie profesji adwokata oznacza społeczne uznanie i sposobność zarobienia całkiem dużych pieniędzy. Adwokatura nie bywa oczywiście stworzona dla każdego. Na dobry początek należy dostać się na dobry uniwersytet, później złożyć egzaminy, aż wreszcie wejść do jednego z najbardziej niedostępnych zawodów w naszym państwie. Jednakże bez znawców litery prawa trudno się teraz obejść. Niezbędni bywają nie tylko po to, aby reprezentować nasze interesy w polskim sądzie, ale również w tych zagranicznych. Sprawdźmy, w jakich okolicznościach będziemy szukać dobrego prawnika: chcemy na terenie Niemiec pomyślnie sfinalizować ważną dla nas sprawę.


prawo
Source: flickr.com
Kiedy jedziemy na urlop do Niemiec albo po prostu tam pracujemy, jesteśmy, tak jak w Polsce, narażeni na wypadki drogowe. Na zatłoczonych niemieckich drogach i szybkich autostradach o wypadek nie trudno. Jeśli tylko wyjdziemy z kolizji drogowej bez uszczerbku, to nie bywa ona jeszcze takim wielkim nieszczęściem. Pojazd można w końcu wymienić na nowy bądź go wyremontować.


Dużo większe trudności rozpoczynają się wtedy, gdy nie jesteśmy winowajcami drogowej kraksy, a ten właściwy sprawca nie chce w żaden sposób przyznać się do winy. Wtedy niezbędna jest nam pomoc, zwłaszcza że znajdujemy się na obszarze obcego kraju i z pewnością nie znamy świetnie języka niemieckiego bądź biegle nim nie władamy. W takich tarapatach może nam pomóc rodzina z Polski. Stryjek lub bliski kuzyn szybko wpiszą w sieć hasło adwokat http://www.balduin-pfnuer.de/plgowi wyszukają właściwe osoby. Prawnik znający język, będzie w stanie załatwić przedstawioną sprawę jako nasz reprezentant.

sąd
Author: Extraordinary Chambers in the Courts of Cambodia
Source: http://www.flickr.com
A teraz inna sytuacja. Pracujemy na terenie Republiki Federalnej Niemiec i tam dzierżawimy sobie mieszkanie, na szczęście całkiem niedaleko naszego obecnego miejsca zatrudnienia. Któregoś poranka posiadacz tego mieszkania oskarża nas o zniszczenie bramy garażowej. Oczywiście my do tego czynu się nie przyznajemy, bo po prostu tego nie zrobiliśmy. Jesteśmy jednak zmuszeni nie tylko zmienić miejsce zameldowania, ale również potrzebujemy adwokata, który będzie naszym reprezentantem w niemieckim sądzie. Także i w tej sytuacji wspomożemy się internetem, wpisując w wyszukiwarkę znaną nam już frazę odnośnie prawnika z Niemiec. Dzięki temu będziemy w stanie udowodnić przed sądem swoją niewinność adres .
http://www.balduin-pfnuer.de/pl/simon-lewandowski