Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jakiego rodzaju książeczki kupować dla dzieci?

Książki są to bardzo istotne oraz wartościowe podarki, jakie wcale się nie zdezaktualizują!


Trwa kapitalna akcja: Cała Polska czyta maluchom, ale brak jest danych, co czytać maluchom w różnym wieku, jak długo czytać, które lektury podobają się dzieciom itp.


koszyk na polana
Author: Blomus
Source: Blomus
Promowanie czytania sprawiło, że ukazały się na księgarskim rynku piękne i cudownie wydane książki dla dzieci, jest ich tak wiele, że wybór jest trudny.

Jeżeli chcesz pogłębić swą znajomość rzeczy w tej tematyce, to czytaj tu wino do restauracji następne informacje. Należy kliknąć w ten link.

Czym pokierować się więc podczas wyboru książki – prezentu?


Maluchy w wieku 3 lata nie są w stanie dość długo słuchać czytania, preferuje relacjonowane bajki. Bardziej interesują się cienkimi książeczkami z niedużą ilością napisów, ale za to zawierającymi kolorowe ilustracje. Maluchy w wieku 5 lat domagają się co prawda czytania znanych książek, lecz także ciekawią się nowymi. Umieją dłużej skupić uwagę przy czytaniu (ponad 15 minut), często przerywają zadając pytania o znaczenie wyrazów albo prosząc o powtórne przeczytanie jakiegoś fragmentu, wybuchają donośnym śmiechem, komentują – są czynnymi adresatami treści. Kochają rzecz jasna bajki, jednakże zaczynają woleć niektóre z nich – o smokach, duchach, dinozaurach etc. Chłopcy częściej dopominają się o bajki czy też książeczki o rycerzach, wojnach, dziewczęcia przeżywają historie księżniczek, wynajdują sposoby ucieczek z bastei itd.


Wszystkie dzieci z zapałem słuchają bajek o zwierzętach i zaczynają prosić o opowiadania o innych dzieciach.

Szukasz ciekawych wiadomości na ten temat? To idealna chwila, ponieważ został napisany oryginalny artykuł, który ma istotne informacje na taki temat.

Maluchy porównują się z bohaterami bajek, wynajdują inne sposoby zachowań w podobnych wypadkach.