Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Import produktów z zagranicy a następnie upłynnianie go z zyskiem? Faktycznie, jest taka możliwość, lecz należy mieć wiedzę o pewnych kwestiach

Parę lat temu mogliśmy kupić rzeczy z Chin i czekać, w zależności od asortymentu, na faktycznie wysoką marżę w wysokości kilkudziesięciu lub kilkuset procent. Te czasy nie wrócą. Obecnie marża to na ogół 5 do 10 procent.

Proces produkcji w Chinach jest droższy. Ten trend jest trwały, nadal jednak jest tak tanio, iż opłaca się importować towar na małą skalę by następnie upłynnić go z zyskiem. Liczną rzeszę sprzedawców pośredniczących w imporcie z Chin stanowią jednoosobowe firmy. Zamawiają dajmy na to dwa tysiące egzemplarzy danego produktu, rozprowadzają go przez jakiś czas za pośrednictwem Internetu i w ten sposób się bogacą. Ale za każdym razem widać, iż dany towar został wybrany z rozmysłem i zajmuje niszę rynkową. Często jest to dajmy na to hurtownia produktów z chin, która też z rozmysłem sprowadza konkretny produkt gdyż przez jakis czas ma na to zbyt.
Ładunki, kontenery
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
. Musisz wiedzieć, iż całościowy koszt importu to nie tylko cena towaru, lecz również przewiezienia, cła, opłat portowo-magazynowych, czasem też nieprzewidzianych wydatków. Chcąc się dowiedzieć, jakiego rzędu są to koszty nie jest łatwo tak od razu odpowiedzieć\dac odpowiedź, jesteśmy w stanie je poznać dopiero w momencie, kiedy wiadomo dokładnie, jaki towar sprowadzamy i w jakiej ilości. Od tego zależy wielkość cła, cena przetransportowania, a także ryzyko dajmy na to skanu lub sprawdzanie kontenera na granicy.

Polscy nabywcy najczęściej mają problem z wyborem uczciwego dostawcy – na serwisach B2B sporo jest oszustów, niekiedy bardzo profesjonalnych. Sprawdzenie takiej oferty utrudnia duży dystans jak i bariera językowa oraz kulturowa. Opłaca się z pewnością próbować – w Sieci można znaleźć porady, jak zrobić to na własną rękę. Kiedy w grę wchodzą duże (zobacz spodnie męskie duże rozmiary) pieniądze wykupuje się profesjonalną kontrolę potencjalnego partnera w biznesie.Kolejna pułapka to przepisy, atesty, oznaczenia w kierunku wprowadzania sprowadzanego produktu na rynek UE. Załatwianiem tych formalności trzeba się zająć jak najwcześniej. Jest czasem tak, iż nabywca już w czasie odprawy celnej dowiaduje się, że nie posiada zezwolenia od jakiejś instytucji.

Nie czekaj! Jeżeli zainteresował Cię nasz opis, to czytaj również kosze toaletowe inne wiadomości na ten temat. Przygotowaliśmy je dla Ciebie z radością.

I potem towar ”leżakuje” w porcie, natomiast importer walczy z Państwową Inspekcją Handlową albo SANEPID-em.