Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Pióra do wycieraczek to najczęściej bagatelizowany składnik eksploatacyjny auta

Wycieraczki do samochodu wykonują ogromną pracę i są niezwykle ważne dla bezpieczeństwa kierowcy. To na nich spada obowiązek zagwarantowania nam dobrej widoczności w uciążliwych okolicznościach pogodowych. Jednak, jak każdy jeden detal auta, pióra do wycieraczek z czasem się zużywają i należy je zmienić.


wycieraczki
Author: Mario Spann
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne samochody, które wychodzą z salonów są w większości wyposażone w wycieraczki do samochodu bezprzegubowe. Rozwiązanie to pozyskuje coraz więcej sprzymierzeńców, choć nie jest pozbawione wad. Przede wszystkim ten element doposażenia jest aerodynamiczny, co powoduje, że ma zmniejszony opór powietrza. Ponadto nie ulega korozji i lepiej dolega do szyby podczas znacznych prędkości, a w trakcie mrozów, szybciej zerwać ją od szyby.

Jeżeli więc lubimy szybką podróż, ten rodzaj wycieraczek będzie dla nas najwłaściwszy.

Ten przedstawiany artykuł jest niezwykle zajmujący? Więc odszukaj więcej tu (http://www.toensmeier.pl/), aby odkryć jeszcze większą ilość faktów na opisywany temat.

Nie interesowanie się położeniem wycieraczek do samochodu jest ryzykowne. Ograniczenie obszaru widzenia w trakcie jazdy, może być wyjątkowo niebezpieczne. W związku z tym trzeba zadbać żeby wycieraczki do auta chodziły właściwie i nie zostawiały smug na szybie. Pióra do wycieraczek to wbrew pozorom nie jest tylko skrawek gumy, oprawiony w druciany stelaż.

Źródło informacji -


W ciągu własnego bytu pokonują ogromne dystanse, oczyszczając duże obszary. Wobec tego muszą urzeczywistniać szereg kryteriów. Przede wszystkim powinny być odpowiednio elastyczne, żeby dolegać do szyby, z drugiej strony odpowiednio twarde, aby skutecznie ściągać wodę. Dlatego do ich produkcji używa się różne kompozycje gumy. W przypadku klasycznych wycieraczek bardzo ważne jest również wykończenie części z metalu, które są narażone na bardzo
wycieraczki
Author: Acid Pix
Source: http://www.flickr.com
nieprzychylne uwarunkowania zewnętrzne.

Ślady pojedyncze, pokazujące się stale poza polem tuż przed oczami kierowcy można zignorować. Na kupno nowej wycieraczki do samochodu, przychodzi pora, kiedy na szybie w polu widzenia prowadzącego pojawia się jedna lub więcej ustawicznych kresek. Zdarza się tak dlatego, że zużyte pióra do wycieraczek zamazują szybę i znacznie ograniczają widoczność kierowcy, szczególnie, gdy z naprzeciwka oślepia go inny samochód. Aby zabezpieczyć wycieraczki samochodowe przed zniszczeniem trzeba przed uruchomieniem przymarzniętych wycieraczek ostrożnie oderwać je od szyby. Jeżeli są solidnie przytwierdzone, odklejenie pióra grozi zniszczeniem. Pomaga dobry odmrażacz do szyb, którym warto spryskać szybę i pióro. Śnieg zalegający na szybie, po której prowadzone są wycieraczki, także je niszczy.

Zobacz również -