Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Pasmanteria wewnątrz dzielnicy Bielany na obszarze Warszawy - a więc, wszystko co warto o tym wiedzieć

Pomieszkujesz wewnątrz Warszawie, a konkretniej w dzielnicy o nazwie Bielany? Potrafisz dobrze szyć i poszukujesz dobrej pasmanterii niezbyt daleko własnego domku? W owej dzielnicy odnajdziemy być może niezbyt sporo owego rodzaju sklepików, lecz dadzą nam one nie jedynie same podstawy powiązane z szyciem, takie jak nitki czy też łaty i guziczki - znajdziemy tam dużo, dużo bardziej dużo! Chcesz po dowiadywać się konkretnie czego? To po odczytuj nasz nowy felieton!


Wewnątrz Warszawie, na obszarze dzielnicy Bielanów, znajdziemy w okolicy 5 pasmanterii, z których każda posiada wspomniane już podstawy każdziutkiego sklepiku o tej konkretnej tematyce, a także przedmioty dodatkowe, które odróżniają je na terenie konkurencji.
wilgoć
Author: Nuuuuuuuuuuul
Source: http://www.flickr.com


warsztat
Author: West Zest


Zaczynająca pasmanteria Bielany warszawa, jest to "MIX" Elżbieta Palimaka - w której nie posiadając problemu odnajdziemy również takie przedmioty jak pomoce w formie dodatków krawieckich. Druga pasmanteria to tak naprawdę położona w trochę innym miejscu bliźniaczka wspomnianego przed chwilą sklepu, a więc konkretnie: "Pasmanteria Mix" S.C. E.Palimaka J.Stancelewicz, która to w podobny sposób jak siostrzyczka również oferuje dodatki krawieckie wraz z podstawowym asortymentem każdej pasmanterii.
Kolejna, jednak nie mniej ważna pasmanteria posiada nazwę "Pasmanteria i biżuteria Bożenna Pogorzelska" i na tle wymienionej wcześniej dwójki wyróżnia się faktem, że nie posiada w sobie dodatków krawieckich, lecz sprzedaje przeróżnego rodzaju tkaniny, łącznie z dzianiną.

Chciałbyś znaleźć pokrewne wiadomości na taki temat? Ta ważna treść (http://www.e-militaria.pl/bluzy-bdu-52) przedstawia właśnie to, czego szukasz.

Następny sklep "P.H.U Elka" posiada w porównaniu do reszty dość szeroki asortyment, albowiem sprzedaje poza już powiedzianymi rzeczami również firany, obrusy, pościele oraz tak w dalszym ciągu.