Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób dobrze zakupić używane auto?

Na używane auto wydajemy zwykle równowartość przynajmniej kilku miesięcznych, a niekiedy i kilkuletnich zarobków – jest to poważny nabytek.


używane ciężarowe
Author: Mario Antonio Pena Zapatería
Source: http://www.flickr.com
Decydując się na czterokołowiec używany, z jednej strony oszczędzamy z reguły co najmniej parędziesiąt procent w porównaniu do nówki z salonu, ponieważ już po pierwszych 3 latach wozy z zasady tracą 45 proc. wartości. Z drugiej zaś strony ryzykujemy, iż kupimy auto ze znacznie wyższym przebiegiem od deklarowanego, powypadkowe, wymagające rzetelnych reperacji bądź nawet nienadające się do dalszej pewnej eksploatacji, czterokołowiec z wadami prawnymi, za który trzeba będzie zapłacić dodatkowe opłaty, bądź wręcz taki, jakiego nie uda się zarejestrować czy też zostanie nam zabrany. Potencjalne oszczędności są warte ryzyka, ale należy je zminimalizować. To niełatwe, albowiem jako nabyWCy najczęściej stajemy naprzeciwko profesjonalnych zbywców. Zawodowcy są szybsi od dyletantów – jeśli w ogłoszeniach pokazuje się prawdziwa okazja, handlarze są z reguły pierwsi.


Jeśli pragniecie uniknąć wpadki, lepiej wychodzić z założenia, że zbywca nawet jeśli podaje się za osobę prywatną, sprawia sympatyczne wrażenie a także wzbudza zaufanie, jest oszustem próbującym wcisnąć wam odpicowany wrak. Jeżeli okaże się, iż jest odmiennie, przeżyjecie co najwyżej miłe rozczarowanie.


Następna złota wytyczna przy oględzinach jak też kupnie używanego auta – nie róbcie tego samodzielnie! Druga osoba nie powinna być koniecznie dużej klasy fachowcem od motoryzacji (acz byłoby to wskazane), ważne, ażeby potrafiła spojrzeć na samochód i na całą sytuację z dystansem a także bez ekscytacji, które zwykle towarzyszą nabywcy szukającego pojazdu dla siebie.

Zapewne posłuży Ci moja witryna (http://www.infinitex.pl/remont-piecow-przemyslowych/) z informacjami, które dotyczą opisanego tu wpisu. Nie ociągaj się więc i wejdź w umieszczony tutaj link.

Teraz już możemy wbić w wyszukiwarkę używane ciężarowe.