Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Co to jest DAF Olsztyn, kiedy powstał oraz jakimi sprawami się codziennie para wymieniona spółka?

Czy wiesz, jaka holenderska korporacja produkuje samochody określane jako tiry od kilkudziesięciu wiosen? Wstępnie była to wyłącznie wytwórnia naczep. Od pewnego okresu fabryka rozpoczęła nosić nazwę: Van Doorne's Aanhangwagen Fabrik, co dosłownie oznacza Fabryka naczep Van Doorne'a .


pierścinki od jubilera
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com


Do dziś nazwa takiej fabryki nie przemieniła się już i cała Europa nazywa ją DAF Olsztyn. A któż nigdy choćby nie słyszał tylko o takiej popularnej od kilku dziesiątek wiosen korporacji jak DAF Olsztyn? Od początków swojego funkcjonowania słynie ona z konstrukcji samochodów najlepszej klasy. Niemniej jednak koncern DAF Olsztyn w historii próbował produkować zarówno pojazdy osobowe jak i transportowe, to wszakże nie napotkały się one z zaciekawieniem prawdopodobnych interesantów. Dlatego też DAF Olsztyn ostatecznie odsprzedał m.in. swój oddział produkujący drobniejsze samochody pewnemu słynnemu szwedzkiemu wytwórcy, a on skoncentrował się na produkcji pojazdów o wiele znaczniejszych. Do dzisiaj ciężarówki ze znakiem firmowym DAF Olsztyn są niezwykle znane na szosach całej Europy, szczególnie po złączeniu się w 1987 r.

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeśli tak jest, to przeczytaj więcej rolki do przenośników rolkowych danych na innych stronach - odnajdziesz je, klikając w odsyłacz znajdujący się poniżej.

z innym czołowym wytwórcą samochodów ciężarowych.


daf olsztyn
Author: Blondinrikard Fröberg
Source: http://www.flickr.com
Należałoby powiedzieć, iż tiry DAF Olsztyn czasem startowały w wyścigu Dakar, czasem finalizując na początkowym miejscu. Ciekawostką mógłby zostać także fakt, iż ciężarówka DAF Olsztyn otrzymała tytuł "Światowy samochód ciężarowy roku 2007".


Obecnie firma DAF Olsztyn funkcjonuje na terenie całego Starego Kontynentu oraz ma bardzo rozbudowaną strukturę salonów, dzięki jakim jest w stanie zapewnić swym Klientom obsługę na największym międzynarodowym poziomie.