Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Jak szybko i dobrze posprzątać po remoncie?

sprzątanie
Source: sxc.hu
Kilka pierwszych skojarzeń, jakie przychodzą nam do głowy, gdy pomyślimy o remoncie, to fachowcy, wydane pieniądze, niepokój i jeden wielki nieporządek. Resztki klejów, pył i gruz, to koszmar każdego, kto remontuje swój dom. Zmęczeni kilkutygodniowym remontem, ostatnią rzecz, którą chcemy robić, to sprzątanie poremontowe. Aby w szybki i prosty sposób powrócić do nieskazitelnej scenerii, najlepiej wynająć ekipę sprzątającą, która w mgnieniu oka upora się z bałaganem.

Sprzątanie mieszkań po remoncie zawiera gruntowne doczyszczenie podłóg i posadzek, czyszczenie elewacji zewnętrznych budynków, usuwanie resztek zaprawy, farb, klejów, lakierów i pozostałości materiałów budowlanych, mycie mycie suchym lodem szyb i przeszkleń wraz z usuwaniem farb i innych materiałów, mycie łazienek i armatury sanitarnej, odkurzanie profesjonalnym odkurzaczem i usuwanie nagromadzonego pyłu . Oczywiście zakres prac można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Jeśli oczekujemy szybkiego porządku, który wyczarują za nas fachowcy, najlepiej zacząć od wpisania w google pożądaną usługę i miasto, np. „sprzątanie Wrocław”.

Ze względu na właściwości zabrudzeń poremontowych większość czynności wymaga specjalnych środków czyszczących, dlatego też firmy sprzątające używają sprawdzoną chemię czyszcząca, co pozwala na szybkie i bezpieczne usunięcie nawet bardzo trudnych zabrudzeń poremontowych. Jednocześnie, profesjonalne środki czyszczące zastosowane przez specjalistę, są już sprawdzone na danych powierzchniach, zatem nie musimy lękać się niedokładnego wyczyszczenia tafli lub skutków ubocznych.

Podłogi po remoncie bardzo często wymagają czyszczenia maszynowego, taki sprzęt efektywnie szoruje, poleruje i zamiata, a my nie musimy na kolanach przez wiele godzin czyścić podłogi pokrytej odpryskami farby. Natomiast odpowiedni odkurzacz przemysłowy, który posiada wiele różnych końcówek, usunie pył nawet z trudno dostępnych kątów. Jeżeli dodatkowo przebudowywaliśmy tara, ekipa fachowców użyje myjkę ciśnieniową lub parownicę, które oczyszczą i zdezynfekują powierzchnie, z którymi później będziemy mieli styczność . Sporo ofert sprzątania po remoncie skierowana jest nie tylko do osób prywatnych, ale również do właścicieli lub zarządców firm i instytucji. W zależności od tego, jakiej usługi szukamy, wpiszmy w wyszukiwarkę kluczowe hasła, np. „sprzątanie mieszkań wrocław” lub „sprzątanie szkół wrocław”.