Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Poprawa efektywności pracy

Bez pracy człowiek nie istnieje. Człowiek nie czuje się spełniony, jeśli nie sprawdzi się w pracy. Miarą człowieka zwykle jest jego zaangażowanie w realizowaną pracę.
Te wyrażenia (ktoś może je nazwać frazesami) określają pewien skrawek rzeczywistości, jakim jest praca i człowiek. Jeśli zestawimy słowa: „człowiek” i „praca” to chcąc nie chcąc będziemy mieli skrajne skojarzenia: od szczęśliwego, spełnionego obywatela po smutnego, zupełnie niezdolnego do szczęścia ze swojej pracy, pracownika. To czy lubimy czy raczej nie swoją pracę zależy od wielu czynników. Jakich?4results
Author: 4 Results
Source: http://www.4results.pl
Najbardziej racjonalny podział (który jednocześnie nie wyczerpuje tematu w żaden sposób), to model na którym znajduje się góra pieniędzy plus uśmiech, góra pieniędzy plus zmęczenie i niezadowolenie, mało pieniędzy plus uśmiech. O co w tym chodzi? Już wyjaśniam. W pierwszej sytuacji znajduje się człowiek, który dobrze zarabia, a ponadto lubi swoją pracę, dlatego też jest i kasa, i uśmiech, czyli uciecha z pracy.

kobiety w biurze
Source: flickr.com
Drugi przykład, to praca, która też daje pokaźne pieniądze, lecz oferuje jednocześnie zmęczenie i znużenie tą pracą.

Nie ociągaj się! Jeżeli przypadł Ci do gustu nasz wpis, to czytaj również tłumaczenia niderlandzki warszawa inne informacje na ten temat. Stworzyliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Po prostu, pieniądze są czymś, co sprawiają, że dana osoba wykonuje daną pracę, ale jednocześnie nie cierpi swojej pracy. Trzecia sytuacja, to człowiek o przeciętnych, zwyczajnych dochodach, ale wielkim zadowoleniu z życia. Nieważne są pieniądze, duże one nie są, ale dają spokojne życie, najważniejsza jest praca, która jest jednocześnie pasją, to w niej nasz bohater się naprawdę spełnia.

Istnieją jednocześnie systemy, które zwiększają wydajność pracy. Odnosi się do tego Total Productive Maintenance. Ten program realizowany jest na dwóch płaszczyznach. Jedną z nich jest człowiek, drugą maszyna. W skrócie ujmując konsulting TPM odpowiada za zwielokrotnienie wydajności każdego pracownika dzięki zwiększeniu ich wiedzy i umiejętności. Pomaga to im także zwiększyć własną odpowiedzialność. Wszystkie te czynniki wpływają na większe zadowolenie z pracy, bo pracownik odnajduje swoje miejsce, lepiej i efektywniej pracuje, a jednocześniejest bardziej samodzielny. Źródło informacji: