Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Podstawowe walory reklamy na telebimie

Dobrze opracowana kampania reklamowa to zagwarantowany sukces jakiejkolwiek firmy. Reklama na telebimach wykorzystywana jest zarówno przez jednostki handlowe, usługowe, jak i pozostałe, funkcjonujące w rozmaitych gałęziach przemysłu, a także apteki i świątynie.


Ergonomiczność, prostota obsługi i wytrzymałość na okoliczności atmosferyczne przyciągają spojrzenie, a przy tym są świetnie wyraźne. Reklama zaprezentowana w takiej formie nie tylko szybko i skutecznie dociera do ewentualnych konsumentów, ale również koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o dużo niższe aniżeli typowe koszty innych reklam.


Telebim Konin Kleczewska to najwyższej kategorii urządzenie służących do przekazu informacji o produkcie, bądź usłudze dla okazałego zespołu odbiorców. Dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED jest to jedyna technologia, jaka pozwala na emisję obrazu ogromnej jakości przy zachowaniu idealnej widzialności w opcjonalnych warunkach pogodowych.
magazyn
Author: Litage Publishing
Source: http://www.flickr.com


Główne plusy reklamy na telebimie, to skuteczne i masowe dotarcie z informacją do możliwych klientów, niebywale atrakcyjna i nowoczesna technika demonstracji, podniesienie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, albo wyrobu, oraz okazja aktualizacji danych w okresie trwania kampanii. Ogromnie ważne jest umiejscowienie telebimu. W ruchliwych miejscach jest większa okazja zapamiętania obrazu przez większą grupę potencjalnych klientów.


Nieodpowiednim punktem powinny być główne ulice miast, czy też okolice wielkich centrów handlowych. Dowiedziono, że reklama (tablice reklamowe słupsk) artykułu wyświetlanego na telebimach w wielkim stopniu przyczyniła się do przyrostu sprzedaży.