Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Podstawowe walory reklamy na telebimie

Dobrze opracowana kampania reklamowa to zagwarantowany sukces jakiejkolwiek firmy. Reklama na telebimach wykorzystywana jest zarówno przez jednostki handlowe, usługowe, jak i pozostałe, funkcjonujące w rozmaitych gałęziach przemysłu, a także apteki i świątynie.


Ergonomiczność, prostota obsługi i wytrzymałość na okoliczności atmosferyczne przyciągają spojrzenie, a przy tym są świetnie wyraźne. Reklama zaprezentowana w takiej formie nie tylko szybko i skutecznie dociera do ewentualnych konsumentów, ale również koszty jej wyprodukowania i prezentacji są o dużo niższe aniżeli typowe koszty innych reklam.


Telebim Konin Kleczewska to najwyższej kategorii urządzenie służących do przekazu informacji o produkcie, bądź usłudze dla okazałego zespołu odbiorców. Dzięki wdrożeniu specjalistycznych diod LED jest to jedyna technologia, jaka pozwala na emisję obrazu ogromnej jakości przy zachowaniu idealnej widzialności w opcjonalnych warunkach pogodowych.
magazyn
Author: Litage Publishing
Source: http://www.flickr.com


Główne plusy reklamy na telebimie, to skuteczne i masowe dotarcie z informacją do możliwych klientów, niebywale atrakcyjna i nowoczesna technika demonstracji, podniesienie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, albo wyrobu, oraz okazja aktualizacji danych w okresie trwania kampanii. Ogromnie ważne jest umiejscowienie telebimu. W ruchliwych miejscach jest większa okazja zapamiętania obrazu przez większą grupę potencjalnych klientów.


Nieodpowiednim punktem powinny być główne ulice miast, czy też okolice wielkich centrów handlowych.

Będziemy wdzięczni za każde komentarze z www. Są one dla nas ważne, ponieważ informują, czy nasze posty docierają do Was oraz jak bywają rozumiane.

Dowiedziono, że reklama artykułu wyświetlanego na telebimach w wielkim stopniu przyczyniła się do przyrostu sprzedaży.