Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać fotografika na ślub?

Wybór fotografika ślubnego jak też kamerzysty jest nadzwyczaj trudny. Rezultat ich pracy jest widoczny dopiero po uroczystości i wtedy widać, czy był właściwy.


To nie kapela bądź DJ, jacy mają ułożony scenariusz i repertuar na każdą ewentualność.


To nie salon sukien ślubnych, jaki pokazuje tę suknię, którą zamówicie. To w końcu nie restauracja, jaka funkcjonuje zawsze w takich samych warunkach, zaś kuchni a także kelnerów nic nie zaskoczy. Fotograf ślubny zależny jest od całej masy czynników, które mają wpływ na finalny wygląd zdjęć. Najważniejsze z nich to pogoda, oświetlenie kościoła i weselnej sali oraz zachowanie się gości weselnych. Pamiętajmy o tym, że zdjęcia pokazywane nam w portfolio, są dokładnie zdjęciami z portfolio, czyli najlepszymi z najlepszych jak też często zrealizowanymi w w największym stopniu sprzyjających warunkach. Na aurę nie mamy żadnego wpływu, a pozbawiony okien (dowiedz się więcej o okna veka) zachwycający kościółek wiejski z drewnianymi ścianami może okazać się trudnością nie do przeskoczenia dla fotografika, który uwiódł nas ładnymi fotografiami zaślubin w plenerze.


Panel dachowy z tworzywa sztucznego Fastlock
Author: Icopal S.A.
Na co zwracać uwagę podczas wyboru fotografa ślubnego? Patrzeć na fotografie, słuchać osób znajomych. Rekomendacje od usatysfakcjonowanych par, które osobiście znamy, to doskonała reklama dla fotografika. Na rekomendacje z weselnych internetowych for należy patrzeć z dystansem, zwłaszcza, jeśli pochodzą od ludzi z niewielką liczbą wpisów. Przeglądajmy również foldery oraz odwiedzajmy strony fotografów.


Jeśli już uda nam się zgromadzić spis fotografików, których fotografie odpowiadają nam, możemy przesyłać e-maila z zapytaniem o dostępność terminu, prośbą o prezentację detali oferty jak też cennik.