Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Psy skore do figli i towarzystwa.

Jeśli chcemy, aby w naszej familii zjawił się psiak, warto tę decyzję dobrze przemyśleć oraz skonsultować z całą rodziną. Jest wiele ras psiaków. Dobrze zatem przemyśleć, jaka rasa będzie odpowiednia do naszego życia, zwłaszcza, jeżeli mamy potomstwo.


Psiak to rzecz jasna duży obowiązek, lecz także wierny przyjaciel na lata.
Sporo osób pragnie, aby ich maleńkie dzieci wychowywały się w obecności spokojnego i skorego do psot pieszczocha. Taki jest oto labrador. To psiak niezwykle inteligentny, wykorzystywany w dogoterapii, przez wszelkie służby mundurowe i jako asystent ludzi z niepełnosprawnością (Perfect Breed - o ofercie hodowlanej labladorów). Na pewno nauczymy go zatem paru praktycznych oraz zabawnych sztuczek. Dobrze byłoby, aby wytypowana przez nas hodowla była zarejestrowana w polskim związku kynologicznym. Wtedy zyskujemy gwarancję, że kupiony psiak jest czysty rasowo oraz nie ma żadnych przykrych genetycznych chorób, jakich nie widzimy na pierwszy rzut oka.


odpoczynek nad Bałtykim
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com


Dobry hodowca podzieli się również doświadczeniem, jeżeli idzie o wychowanie oraz żywienie tych poczciwych zwierząt. Warto samemu pójść do takiej hodowli, by zorientować się w jakim otoczeniu są hodowane pieski.

Szalenie nam przyjemnie, że ten tekst zostawił po sobie przyjemne wrażenie. Chcemy zaprosić Cię do kolejnej strony - tam można zobaczyć tam (https://bubucraft.pl/) inne wpisy.

Jeżeli właściciel hodowli nie zezwala na nasze przybycie, winniśmy być ostrożni. Jeżeli ciekawi nas pojętny i łagodny labrador cena owego psa może być różna (cena labladora). Za rasowego psa płacić będziemy sporo, jednak mamy gwarancję, że jest to psiak rasowy, nie zaś mieszaniec. Podejrzanie tanie psiaki mogą wywodzić się z pseudohodowli.
Jeżeli mamy dobre serducho, możemy przygarnąć labradora z przytuliska dla zwierzaków. Wówczas jednak nie wiemy jaki jest jego stan zdrowia i temperament.

Oczekujesz na kolejny wpis? Pragnę powiadomić Cię, że moja strona www (https://sklepmardrew.pl/4637-wpust-pryzmatyczny-8x7-28mm-8783.html) jest już gotowa. Zatem zachęcam do zaglądnięcia.

Jeśli posiadamy maluchy w domu, warto takie ryzyko odłożyć na potem.