Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Prosty sposób na pozyskanie opakowań spożywczych – kilka przydatnych wskazówek

Z papieru, folii, a nawet metalu, w formie tacek, pudeł czy podkładek - opakowania spożywcze mają spory wpływ na wybór marek, które nas interesują. Przy selekcji niewielu z nas myśli o samym opakowaniu jako zewnętrznym wytworze. Z jakiej przyczyny uwagę zwracamy w dużej mierze na walory estetyczne opakowania?

Forma i treść – oba składniki mają swoje odzwierciedlenie również w branży spożywczej. Jakkolwiek w artykułach spożywczych stawiamy na wnętrze i jego jakość, jeśli nie zostanie ono zareklamowane atrakcyjną formą zwyczajnie produkt się nie sprzeda. Najwięksi gracze na rynku znaleźli łatwy sposób na skuszenie klientów. W wielkich akwariach wysypuje się kilogramy najróżniejszej materii produktów: od kasz i ryżów przez chipsy i herbaty, po suszone banany. W przypadku towaru pylastego, kupowanego na ilość a nie zależnie od opakowania(polecamy narożniki styropianowe) jesteśmy skorzy je odrzucić na rzecz reklamówki foliowej. Nie jest to tylko kwestia sprawdzenia produktu (niewidzialnego przez folię lub pudełko), ale i ekonomiczności. Zakupy masowe na kilogramy często opłacają się bardziej niż kolekcjonowanie paczek 150-gramowych, butelek 1,5 litrowych i tak dalej. Wybierając produkty w opakowaniach myślimy bardziej o fabryce, logu firmy, niż twórcy opakowania.folia spożywcza
Opakowania spożywcze to nie tylko obudowa sklepowych produktów. To także produkowanie gotowych form pod samodzielnie gromadzoną żywność. Formy do grillowania, kubki sztuczne czy folie spożywcze kupimy w większości supermarketów i sklepach przemysłowych (opakowania spożywcze - więcej informacji). Rzecz jasna po różnych kosztach – za kubki z papieru czy folie wydamy skromne grosze, zaś za duże formy aluminiowe (na ciasta) czy podstawki na kubki zapłacimy nawet kilkadziesiąt złotych. Folie fabryczne zgrzewające, to koszt około dwustu złotych.

Jednym z lepszych sposobów na zdobycie tacek spożywczych jest … zwykłe zbieranie ich po daniu zamawianym na wynos w szybkiej gastronomii. Można też zapytać panie obsługujące o jedną lub kilka podobnych form na syty posiłek. W domu spokojnie przechowamy w nich – już bez kupowanych posiłków – warzywa, kanapki, ciasta i tym podobne. Jeśli jesteśmy na zakupach po opakowania(polecamy opakowania esd) bierzmy je w większej ilości, bierzmy je hurtem. To z reguły się opłaca.