Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Gdy marzysz o perfekcji, warto naukę dzięki NLP

Teraz jedną z najmocniej popularnych części psychologii jest NLP. Ten skrót stanowczo niemal widział w życiu każdy z nas – nawet kiedy nie wiesz, czym konkretnie jest nlp, wówczas i tak bez wątpliwości wiesz świetnie, że sporo osób interesuje się tą tematyką. Co zatem oznacza skrót NLP?
akademia
Source: polskaakademianlp.pl
Skrót trzeba odczytywać po angielsku - oznacza Neuro Linguistic Programming, czyli po polsku programowanie osobowości.

Zobacz bez marudzenia ten wpis ze strony prezentującego analogiczne materiały, gdyż on niewątpliwie także jest warty Twojej uwagi.

Metoda NLP opiera się głównie na twierdzeniu, że osoby, które są nader dobre w tym, co czynią, osiągnęły podobny efekt jedynie dzięki ciężkiej pracy - rzetelna metoda NLP. NLP bez wątpliwości odrzuca założenia, że takie osoby mogły urodzić się z jakimś talentem, a później jedynie go rozwijać. Dzięki nlp zdecydowanie można wielce dobrze zmotywować się do działania – kiedy sukces wszystkich tych, którzy go odnieśli, zależy tylko od ich ciężkiej pracy, wtedy oznacza to, że właściwie każdy może osiągnąć taki sukces – oczywiście pod warunkiem, że będzie się bez wątpienia o to właściwie mocno starał. Jeśli chcesz się zmotywować do jakiegokolwiek działania, wtedy opieranie się na NLP bez wątpienia przyniesie Ci dobre efekty. Istnieje mnóstwo technik, które pozwolą Ci na „zaprogramowanie” Twojego mózgu konkretnie w taki sposób, jak sobie tego życzysz.

Każda następująca strona posiada tylko interesujące dane, które zostaną Ci w głowie na długo, zatem bez wahania kliknij również tu.

kurs
Author: Tau Consulting
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli zdecydujesz się na korzystanie z technik NLP, zdecydowanie powinieneś poczytać o tym nieco więcej w sieci. Jeśli traktujesz to naprawdę na serio, wtedy możesz również zwrócić się do fachowego instruktora NLP. Dzisiaj w Polsce jest ich niewielu - zdecydowanie bardzo ciężko jest zostać takim instruktorem, co jednak z kolei daje praktycznie gwarancję, że osoba, do której się zwrócisz, zna fantastycznie techniki NLP oraz będzie w stanie nauczyć się, jak zarządzać własnym mózgiem. Kiedy tylko zdecydujesz się na korzystanie z metody NLP, możesz być właściwie pewien, że z czasem dołączysz do milionów osób na całym świecie, które już teraz niemalże nie wyobrażają sobie własnego życia bez tych technik. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, stanowczo powinieneś spróbować technik NLP - na pewno na tym nie stracisz, a możesz wiele zdobyć.