Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Gadżety i akcesoria do smartfonów i komórek - w jaki sposób je wybrać, aby bezpiecznie i długo służyły

Popularność smarftonów oraz komórek rośnie dynamicznie, obecnie chyba niewiele osób tego typu urządzenia nie posiada. Jednak zakupując sam aparat, czy to od któregoś operatora, czy na wolnym rynku, otrzymuje się go w wersji podstawowej.
zobacz szczegóły
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście w zestawie będzie ładowarka, bo bez niej ciężko telefon w ogóle używać, część producentów dokłada dodatkowo słuchawki, chociaż z reguły nie będą one najlepsze jakościowo, i tak naprawdę tyle. A tymczasem najróżniejszych dodatków i akcesoriów do sprzętu telefonicznego jest bardzo dużo, i jeżeli tylko ktoś będzie potrzebował sobie coś potrzebnego kupić, to nie powinien mieć z tym dużych problemów. Do wyboru ma więc oryginalne akcesoria, od producenta urządzenia. Zobacz tutaj: .Smartfon Huawei Ascend P6
Author: Huawei
Source: Huawei
Mają one przeważnie dość wysoką jakość (polecana strona) i parametry, lecz też ich cena będzie przeważnie niezbyt niska, bo niestety za logo trzeba odpowiednio zapłacić. Inną możliwością jest zakup akcesoriów produkowanych przez setki firm z całego świata, z tym że tu już trzeba sprawdzać ich jakość. W niejednym przypadku będą dorównywać poziomem wykonania tym oryginalnym, lecz czasami są źle zrobione, że mogą się zepsuć po kilku użyciach. Z tego też powodu najlepiej obejrzeć dokładnie daną rzecz przez zakupem, a jeżeli jest to mało możliwe, bo kupuje się w internecie, to znaleźć coś, co posiada jakąś markę.

Pośród miejsc które oferują akcesoria do komórki dużą rolę odgrywają internetowe aukcje. W praktyce nie ma żadnego ograniczania jeżeli chodzi o sprzedaż takich typu towarów, co jest nadużywane przez mało uczciwych sprzedawców oferujących produkty bardzo kiepskiej jakości. Produkuje się je na ogromną skalę w Chinach czy innym kraju w Azji, transportowane kontenerami do kraju i na koniec oferowane w internecie. Niestety jakość mają bardzo niską, dokładnie taką samą jak ceny, które proponują firmy je sprzedające. Osoby, jakie się na nie kuszą często już po kilku użyciach są zmuszone do ich pozbycia się, lecz przy niewysokich cenach niewielu osobom będzie się chciało bawić w reklamacje i oddawanie towaru.