Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Stosowany przez gro firm outsourcing - jego minusy oraz zalety w kontekście pracowników

Współcześnie proces outsourcingu jest jednym z popularniejszych i częściej wykorzystywanych przez działające firmy. Nie da się ukryć, że odnośnie prac czy też obsługi procesów informatycznych jest to jedna z bardziej opłacalnych opcji, bowiem mamy alternatywę skupienia się na innych, znaczących w danym momencie działaniach.


Idea odnosząca się do wprost pracowników jest już jednak bardziej wymagająca i dobrze jest zrozumieć jej Zasady.


aerykańskie monety
Author: Paula Lively
Source: http://www.flickr.com
Niejednokrotnie dochodzi do sytuacji, w jakiej kierowanie firmą obejmuje inny posiadacz. W takiej sytuacji pokazuje się pytanie, czy niezbędna jest Rekrutacja nowszych pracowników. Pojęciem, które uformowało się w tym kontekście jest outsourcing pracowniczy, jaki polega na przekazaniu pracowników pomiędzy bieżącym, a nowym właścicielem - napisał o tym. Można w związku z tym stwierdzić, że z punktu widzenia pracownika nic się nie transformuje, a pracodawca otrzymuje wykwalifikowaną i doświadczoną załogę.


Wszystko jednak ma swoje minusy, a w tym przypadku jest ich co niemiara. Wyeliminowany jest proces rekrutacji, co mechanicznie usuwa możliwość interakcji pomiędzy właścicielem, a aspirantem. Na etapie zamawiania jest to jednak kluczowy element.

Czy poszukujesz teraz czegoś ciekawego? Jeżeli tak, to zerknij na ofertę (disc-polska.pl/), która niewątpliwie wyda się Tobie atrakcyjna. Dotyczy ona podobnej tematyki.

Jeżeli chodzi o outsourcing pracowniczy to znaczące jest również nastawienie pracowników to tego procesu. W powszechnej opinii nie posiada on wysokiej akceptacji.


Nie da się ukryć, że proces ten jest niejednokrotnie bardzo pomocny. Brakuje mu jednakowoż pewnych elementów, które wykreślą znaczące wady.