Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/menu.inc).

Hot Wheels... I pędzisz jak burza!

Czy istnieje na ziemi młody mężczyzna, który to w swoich skarbach motoryzacyjnych nigdy nie miał choćby jednego resoraka marki Hot Wheels? Założę się, iż z trudem nam przyjdzie odnalezienie takiego osobnika. Te małe ”cztery kółka”, już dawno ogarnęły chłopięcy świat.
resorak Hot Wheels
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Niesamowicie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji. Małe dzieci kochają rywalizować, toteż z przyjemnością fundują sobie małą porcję adrenaliny w postaci wyścigów samochodowych. Aby doznania okazały się jeszcze większe, firma zajmująca się produkcją zabawki Janod proponuje swoim małym odbiorcom specjalne tory, dzięki którym autka jeżdżą jak szalone - zabawki firmy janod.

Zaciekawiły Cię stworzone przez nas teksty? Zatem z przyjemnością możemy rzec Ci, że oczekuje na Ciebie nowy kolejny link pod tym linkiem.

Ogromnym powodzeniem cieszą się bardzo oryginalne modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym istnieje możliwość demontażu bez zniszczenia jej. Ich wielkim plusem jest kompatybilność więc z łatwością połączymy je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze większe i ciekawsze konstrukcje.

Nie masz ochoty przerwać czytania interesującego zagadnienia na tym artykule? Zatem namawiamy do nowych - kliknij w źródło wino tokaj i przenieś się na zbliżoną witrynę.

Nadeszły czasy gdzie każdy młody fan rajdów może mieć swój własny tor wyścigowy i przezwyciężać wszelkie prawa grawitacji. Dzięki swym niewielkim wymiarom, autka dotrzymują towarzystwa maluchom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, na spacerze, w murach szkoły a także w... wodzie. Ponieważ dzięki ciepłej i zimnej wodzie samochody poddawane są transformacji i zmieniają kolor. Kolory dokonują zmiany od odcieni ciepłych po chłodne. Naturalnie każdy model pasuje do torów. Pokuśmy się o połączenie obu tych funkcji i kupno toru myjni, gdzie bąbelki wyczyszczą i przemalują autko na jeden z sugerowanych, oryginalnych kolorów.

Jednak Hot Wheels to nie tylko zabawki dla dzieci. To także wielka gratka dla ich nieco starszych kolekcjonerów, przy tym osób z pełniejszym portfelem, gdyż jest na świecie model wykonany przez pewnego jubilera którego wartość wynosi 140.000 dolarów! Co roku najznamienitsi projektanci projektują nowe kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały odnajdzie odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań - polecamy nasze przewijaki.