Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

social media

Monitoring marki - w jaki sposób zaplanować?

komputery
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Sieć to wspaniałe narzędzie reklamowe, o ile się wie, jak to wykorzystać. Dostęp do sieci posiadają setki milionów internautów na całej kuli ziemskiej. To przekłada się na największą w historii bazę potencjalnych klientów.

Bez promocji ciężko sobie wyobrazić obecny handel. Jakie metody na promocje są najkorzystniejsze?

Gazetka
Prawdziwym władcą aktualnych czasów jest szum informacyjny. Ciężko zrozumieć w sposób logiczny i wartościowy, ciężko znaleźć ciąg przyczynowo-skutkowy, trudno nazwać, co jest dobre a co wręcz przeciwnie. To najłatwiejsza droga do zajęcia stanowiska bardzo skrajnego, gdyż bowiem trudno o jakiś życiowy drogowskaz, czyli, iż pragniemy opowiedzieć się po którejś ze stron. Niestety, konsekwencje takich działań są daleko idące i z pewnością nie wychodzą nam na dobre

W jaki sposób dobrze jest teraz dobrze podejść do zagadnienia social media marketingu?

Facebook
Author: Petronio Bendito
Source: http://www.flickr.com
Facebook to w tej chwili rekomendowane narzędzie promocyjne dla wielu firm. Większość z nich korzysta z tejże platformy w celu właściwego wypromowania usług albo produktów w social media. Co więcej Facebook jest teraz miejscem, w którym teraz nie wypada się nie pojawić. Niestety, dużo korporacji przedkłada nieraz samo bycie w social media na jakoś dawanych przez nie treści. W natłoku rozmaitych korporacji warto więc pytać, o to które prowadzenie fanpage okaże się efektywne a, także przełoży się pozytywnie na zyski?