Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

garaż

Jaki jest wybór bram garażowych? Jakie są ich zalety? Dla jakiego rodzaju podjazdów pasują?

brama garażowa
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
Kiedy budujemy dom, to dobrze jest pomyśleć o miejscu, w którym będziemy parkować nasz samochód. Pod takim kątem bowiem trzeba wybrać odpowiednią bramę do garażu. Jakie typy bram mamy do wyboru?

Co powinien mieć w garażu każdy, kto chce własnoręcznie skonstruować barierkę na balkon albo schodową poręcz

poręcz
Author: Provex
Source: Coram Poland
Barierki bądź poręcze przy schodach stają się nie tylko dekoracją naszych mieszkań, lecz głównie zapewniają poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom, a także ich gościom. Można je kupić w sklepach, zlecić ich wyprodukowanie według własnego projektu albo zakasać rękawy i samodzielnie je stworzyć.

Jak najkorzystniej kupić bramę garażową? Na co zwrócić uwagę w czasie wyboru?

Brama garażowa
Author: Nice
Source: Nice
Wybór bramy garażowej jest niezwykle istotny, musi być ustalony już w czasie projektowania domu. Odpowiednia brama garażowa jest tak samo niezbędna jak drzwi wejściowe do domu. Powinna być więc funkcjonalna, jednocześnie powinna pasować do wyglądu elewacji.

Niedrogi, a jednocześnie solidny i stylowy garaż, czyli marzenia typowych posiadaczy samochodów

garaż
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mieszkamy w domu wzniesionym parędziesiąt lat temu, to z pewnością każdego dnia doświadczamy niedogodności związanych z niewystarczającą liczbą gniazdek. O ile dawniej nie korzystaliśmy masowo z tylu urządzeń RTV, to współcześnie w pomieszczeniach mieszkalnych, a w szczególności w kuchni potrzebujemy przynajmniej kilka takich gniazdek.

Stolarski niezbędnik czyli co może się przydać w urządzaniu przeciętnego stolarskiego warsztatu.

stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób chętnie po pracy lubi majsterkować w garażu lub warsztacie. Lecz żeby faktycznie było to przyjemnością i frajdą, to pomyśleć należy o właściwym urządzeniu takiego warsztatu. Skompletowanie całości zapewne będzie trochę kosztować, lecz jeżeli zakupi się narzędzia dobre jakościowo, to powinny one służyć przez wiele długich lat.

Bramy garażowe uchylne, producent garaży - zerknij co można wziąć pod uwagę

garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/SSD_aluframe_wood_2wing.jpg
Gdy w naszym projekcie domu uwzględniamy garaż musimy również uwzględnić kupno drzwi do garażu. W ostatnich latach najczęściej kupowany jest jeden typ drzwi garażowych. Nieistotne, czy są to bramy do garażu połączonego z domem, czy w budynkach, gdzie jest po kilka garaży w ciągu. Wybiera się do garażu bramy garażowe uchylne.

Jak w prosty i oszczędny sposób wybudować garaż, który będzie chronił nasz samochód przed słońcem

Posiadanie swojego miejsca garażowego można nierzadko określić wyznacznikiem majętności. Dlaczego? Wystarczy skierować swój wzrok na samochody stojące pod oknami wieżowców. Kogo stać na bardziej luksusowe mieszkanie, to będzie posiadał także dodatkowo miejsce garażowe, np. w podziemiach budynku. Poza tym nie trzeba udawać się do miasta, aby przekonać się, że nie każdy może zapewnić sobie garaż. Wystarczy zobaczyć, jak nasz sąsiad garażuje swój samochód - często mercedes stoi pod domem bądź drzewkiem owocowym.