Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

garaż

Jak najkorzystniej kupić bramę garażową? Na co zwrócić uwagę w czasie wyboru?

Brama garażowa
Author: Nice
Source: Nice
Wybór bramy garażowej jest niezwykle istotny, powinien być zdefiniowany już w trakcie projektowania domu. Odpowiednia brama garażowa jest tak samo istotna jak drzwi wejściowe do domu. Musi być więc funkcjonalna, jednocześnie musi pasować do wyglądu elewacji.

Stolarski niezbędnik czyli co może się przydać w urządzaniu przeciętnego stolarskiego warsztatu.

stolarz
Author: Marco Enzo Squillacioti
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób chętnie po pracy lubi majsterkować w garażu lub warsztacie. Lecz żeby faktycznie było to przyjemnością i frajdą, to pomyśleć należy o właściwym urządzeniu takiego warsztatu. Skompletowanie całości zapewne będzie trochę kosztować, lecz jeżeli zakupi się narzędzia dobre jakościowo, to powinny one służyć przez wiele długich lat.

Niedrogi, a jednocześnie solidny i stylowy garaż, czyli marzenia typowych posiadaczy samochodów

garaż
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
Gdy mieszkamy w domu wybudowanym kilkadziesiąt lat temu, to zapewne codziennie doświadczamy utrudnień związanych z niedostateczną liczbą gniazdek. O ile przed laty nie korzystaliśmy na masową skalę z tylu sprzętów AGD, to dzisiaj w pomieszczeniach mieszkalnych, a w szczególności w kuchni potrzebujemy przynajmniej parę takich gniazdek.

Bramy garażowe uchylne, producent garaży - zerknij co można wziąć pod uwagę

garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/SSD_aluframe_wood_2wing.jpg
Gdy w naszym projekcie domu uwzględniamy garaż musimy również uwzględnić kupno drzwi do garażu. W ostatnich latach najczęściej kupowany jest jeden typ drzwi garażowych. Nieistotne, czy są to bramy do garażu połączonego z domem, czy w budynkach, gdzie jest po kilka garaży w ciągu. Wybiera się do garażu bramy garażowe uchylne.

Jaki jest wybór bram garażowych? Jakie są ich zalety? Dla jakiego rodzaju podjazdów pasują?

brama garażowa
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
Gdy budujemy dom, to dobrze jest pomyśleć o miejscu, w jakim będziemy parkować nasz samochód. Pod tym kątem bowiem należy wybrać konkretną bramę garażową. Jakie typy bram mamy do wyboru?

Jak w prosty i oszczędny sposób wybudować garaż, który będzie chronił nasz samochód przed słońcem

Posiadanie swojego miejsca garażowego można nierzadko określić wyznacznikiem majętności. Dlaczego? Wystarczy skierować swój wzrok na samochody stojące pod oknami wieżowców. Kogo stać na bardziej luksusowe mieszkanie, to będzie posiadał także dodatkowo miejsce garażowe, np. w podziemiach budynku. Poza tym nie trzeba udawać się do miasta, aby przekonać się, że nie każdy może zapewnić sobie garaż. Wystarczy zobaczyć, jak nasz sąsiad garażuje swój samochód - często mercedes stoi pod domem bądź drzewkiem owocowym.

Co powinien mieć w garażu każdy, kto chce własnoręcznie skonstruować barierkę na balkon albo schodową poręcz

poręcz
Author: Provex
Source: Coram Poland
Barierki lub poręcze przy schodach stają się nie tylko ozdobą naszych domów, ale głównie zapewniają bezpieczeństwo domownikom, jak również ich gościom. Można je kupić w sklepach, zlecić ich wykonanie według własnego planu lub podwinąć rękawy i samodzielnie je stworzyć.