Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

mechanika

Czy w dzisiejszym bardzo zinformatyzowanym świecie jest jeszcze miejsce na dawne technologie?

siłownik
Author: tweakie.cnc
Source: http://www.flickr.com
Zdaje się, że komputery opanowały nasz świat. Powszechnie użytkujemy komórek, które nie są niczym innym jak tylko niezwykle malutkimi komputerami. Wynaleziono nawet drukarki, które "drukują" trójwymiarowe obiekty. Powszechnie użytkowane one są w medycynie. Już nawet budzik nie jest obecnie narzędziem mechanicznym zbudowanym z układu sprężyn oraz kół zębatych, tylko funkcją telefonu lub radia.

Części do pojazdów- gdzie wolno kupować?

części do samochodów
Author: Carol VanHook
Source: http://www.flickr.com
Każdy doświadczony kierowca, który posiada prywatny wóz doskonale wie, że renowacja samochodu jest rzeczą konieczną, której nie da się uniknąć. Każde auto prędzej czy też później będzie wymagać renowacji albo naprawy - to rzecz całkowicie klarowna i naturalna. Oczywiście jeżeli dbamy o swój samochód, nie forsujemy go, nie używamy brawurowej jazdy i regularnie jeździmy na przeglądy, to bezsprzecznie nasze auto będzie nam wybornie służyć przez bardzo długi czas.