Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

szkło

Najważniejsze informacje o rodzajach i odmianach szkła, stosowanego w codziennym życiu.

szklana ścianka
Author: tristendomusic
Source: http://www.flickr.com
Szkło to jeden z najważniejszych materiałów stosowanych w budownictwie i przemyśle. Jego historia sięga tysięcy lat, bo już starożytne ludy korzystały ze stopionego po wpływem wulkanów czy piorunów piasku. Przez lata udoskonalano techniki jego obróbki, aby dojść do tego, co mamy obecnie, czyli dziesiątek jego gatunków i odmian.

Spójne wnętrza

Meble do salonu HF Helvetia Furniture
Author: HF Helvetia Furniture
Source: HF Helvetia Furniture
Zamawiając meble do salonu powinniśmy kierować się ogólną aranżacją panującą w pozostałych pomieszczeniach. Oczywiście, może być tak, że każde pomieszczenie będzie miało inną kolorystykę i meble, tak żeby wyróżniać się spośród innych pomieszczeń, aczkolwiek warto zadbać o to, by w mieszkaniu panowała harmonią, a zagwarantujemy ją sobie poprzez wykorzystanie podobnych elementów w każdym pomieszczeniu. W ten sposób mieszkanie będzie sprawiało wrażenie całości i właśnie tak powinno wyglądać.