Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Składniki

Czym są liofilizowane produkty? W jakiego rodzaju produktach je odnajdziemy? Dla kogo są najbardziej odpowiednie?

owoce liofilizowane
Author: Demur
Source: http://demur.pl
Liofilizacja, określana także jako suszenie sublimacyjne, jest procesem technologicznym, który w czasie zamrażania produktu, usuwa wodę, z pominięciem procesu skraplania. Tego typu termin wydaje się nowy, lecz w przemyśle spożywczym istnieje już bardzo długo, od pierwszej połowy 20 wieku.


Wtedy to amerykanie otrzymali tak pierwsze produkty, była to kawa, a było to w roku 1938.

bosch jedzenie dla pupila, preparat na pchły dla kota - czy trzeba je aplikować

Zabawa z psem
Source: http://pixabay.com
Wyłonienie stosownej suchej karmy dla naszego pupila nie jest takie łatwe jakby się wydawało. Wszyscy posiadacze czworonogów wiedzą że pies jest najlepszym kompanem człowieka. Nie zawsze jednak istota ludzka umie odwdzięczyć się pieskowi za tę przyjaźń i karmi go nieodpowiednim pożywieniem, które nie zaspokaja potrzeb tego zwierzęcia. Bosch karma dla psa powinna być dobrana nie tylko należycie do wieku, lecz także do wielkości pieska. Celowo zestawione karmy zadowolą każde wymogi czworonogów o wrażliwych żołądkach, również tych energicznych i pracujących.

Niemalże każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzić. Zobacz jak powinno się chudnąć

szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każda dziewczyna próbowała się kiedyś odchudzać - jest to niemal tak oczywiste jak słońce. W współczesnych czasach wiele z nas dąży do osiągnięcia fantastycznej sylwetki - szczególnie jeżeli naszymi idolkami są piosenkarki. W takich przypadkach dziewczyny niewątpliwie coraz częściej sięgają po wszelkiego rodzaju diety odchudzające.