Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

stres

Droga do swojego lokum wiedzie przez banki i markety budowlane.

dom
Author: nickname
Source: nickname
Zakup własnegodomu stanowi ambicję prawie wszystkich młodych ludzi. Niestety dziś droga wiodąca do spełnienia tego planu jest zawikłana i wyjątkowo problematyczna. Dla ogromnej większości jedyną opcją na zdobycie upragnionego lokum jest hipoteka. Człowiek, który zdecydował się w ten sposób podjąć walkę o swoje mieszkanko musi być gotowy na prawdziwy labirynt obwarowań i zastrzeżeń.

W jaki sposób poprawić wydajność codziennych zajęć - techniki radzenia sobie ze stresem i zarządzania czasem

call-center
Wiele osób ma pracę, w jakiej nie będzie się mogła nudzić. Wręcz przeciwnie, cały czas przybywa im następnych obowiązków, spraw i problemów do rozwiązania, i trzeba sobie jakoś z tym wszystkim dać radę. Niestety w niejednym przypadku taki natłok różnych spraw połączony z presją i oczekiwaniami ze strony kierownictwa powodują, że u pracowników pojawia się stres.
Tags: 

Rozliczaj pity za pomocą internetu, to bardzo wygodne i nie wymagające zwłoki

rozlicz pit 2016 online
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com
Dziś, kiedy nieomal każdy ma dostęp do internetu i komputera, warto rozliczać pity za pośrednictwem internetu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić czas, jak też uniknąć nerwów i uciążliwych kolejek w urzędzie.

Co może zaproponować agencja pracy tymczasowej?

korzyści
Author: NOAA Photo Library
Source: http://www.flickr.com
Obecnie praca jest praktycznie prawie że najważniejszą sprawą dla każdego z nas. Dawniej wiele osób pracowało na swój rachunek, ludzie posiadali pola, warsztaty i tym podobne. Dzisiaj to przeszłość, teraz nasz los zależy od tego, czy uda nam się wyszukać odpowiednią dla nas pracę.


Szukanie pracy to zadanie, jakie zazwyczaj związane jest z dużym stresem.

Zapach jaśminu, kontra maseczki do twarzy - czyli, co bardziej wprawia w relaks

Dopasuj zabieg do kondycji skóry i wieku
Author: 123 rf
Source: 123 rf
Jaka rzecz bardziej rozluźnia, zapach, albo dotknięcie? Posprawdzamy to, konfrontując odprężający aromat jaśminu, i przynoszące ulgę maseczki do twarzyczki!


Wpierw zaopiekujemy się zapachem - w tym przypadku jaśminu.

Niewiele czasu na realizację wielu spraw!

zegarek
Author: Luke Ma
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas może przyznać, że żyje w ciągłym stresie. Nie jest to stan oczywiście wskazany dla naszego organizmu, gdyż może prowadzić do niekorzystnych zmian powodujących najróżniejsze dolegliwości. Niestety wiele osób lekceważy fakt życia w nieustannym stresie i przez to naraża własne zdrowie na naprawdę poważne uszczerbki. Jeśli jesteśmy ludźmi dojrzałymi i odpowiedzialnymi, to musimy wiedzieć, że najlepsze jest umiejętne organizowania wolnego czasu tak, by był on wykorzystany maksymalnie, jednocześnie nie powodując przy tym żadnych zgrzytów o podłożu nerwowym. Niestety wielu z nas pracuje w warunkach powodujących nieustanne zwiększenie poziomu kortyzolu we krwi, który to powiązany jest z odczuciem stresu, dlatego też sprostanie wyzwaniu, jakim jest zrelaksowanie się w trakcie dnia, wydaje się wtedy prawie niemożliwe. Z tego względu warto przemyśleć swój własny plan na to, jak radzić sobie ze stresem i jak się go szybko pozbywać.

Wiele przedsiębiorstw zatrudnia przeróżnego typu pracowników, ponieważ pracy jest nazbyt dużo, by była w stanie podołać jej jedna osoba

wysokość składek zus
Author: Gage Skidmore
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i założyłeś spółkę, to zapewne regularnie zastanawiałeś się dlaczego przyjęcie pracownika jest tak niezwykle kosztowne.