Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

zabawy

Podrzucamy kilka interesujących pomysłów na prezent dla małych księżniczek

lalki
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com
Kupno prezentu dla małej księżniczki to oczywiście nie lada wyzwanie - szczególnie jeżeli nie masz jeszcze własnych dzieci i nie wiesz dokładnie, co obecnie jest na topie i czym takie dzieci się bawią.

Jak przygotować najbardziej udaną imprezę? O czym faktycznie powinniśmy pamiętać? Jakie kwestie są niezbędne?

impreza firmowa
Author: FotoPlus Collective
Source: http://www.flickr.com
Ażeby zorganizować imprezę potrzeba wielu działań. Najistotniejsze skupiają się wokół zagwarantowania gościom jak najwspanialszych warunków. W sumie, jest to najbardziej konieczne, jak mamy w planach, ażeby czuli się dobrze, by impreza przebiegła jak najlepiej. Pod tym pojęciem znajduje się spora liczba działań, których nie da się zamknąć w jednym pojęciu, to szereg aktywności, które wpływają na ostateczny efekt.

Jeździk ma szansę zmieniać razem z naszym dzieckiem

Rowerek
Author: KR Alipala
Source: http://www.flickr.com
Jeździki dla dzieci oferują różnorakie postaci. Jeżeli nasze potomstwo potrafi już samo usiedzieć, namyślamy się co mu zakupić, tak żeby wspomagać jego naukę chodzenia. Świetnym pomysłem w takiej sytuacji może stać się jeździk, maleństwo może na nim usiąść i odpychać się nóżkami, tak aby wprowadzić pojazd w ruch.