Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

deklaracja

W jaki sposób rozliczyć się z urzędem podatkowym online?

podatek
Author: Wilson Hui
Source: http://www.flickr.com
Blankiet PIT-37 związany jest z wszystkimi profitami uzyskiwanymi oraz rozliczanymi przez płatnika (dla przykładu pracodawcę). Jeśli dochodzi do zawarcia umowy albo dokonania czynności, z tytułu których trzeba rozliczyć się samemu, w takim przypadku nie korzystamy z tego dokumentu. Jest to typowa deklaracja, jaką składa zatrudniony, zleceniobiorca albo inna osoba, za którą zaliczki na podatek ma za zadanie obliczyć płatnik (przykładowo chlebodawca, zleceniodawca, itp.).

Zadania wiążące się z corocznym wypełnieniem deklaracji PIT

formularz PIT
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Końcówka roku większości dorosłych, pracujących na swoje utrzymanie ludzi kojarzy się z powinnością rozliczania podatków. Dla wielu ludzi jest to raczej przykry obowiązek, kojarzący się z kolejkami w urzędach, a także z nieudolnym wypełnianiem właściwych formularzy. Z powodu niewystarczającej wiedzy w zakresie rozliczania się wiele osób szuka pomocy u profesjonalistów w tym zakresie, a więc w pierwszej kolejności do księgowych.