Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

program

Programy motywujące jako nagradzanie najlepszych pracujących

w biurze rachunkowym
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie pracodawcy coraz częściej spostrzegają dobrodziejstwa płynące z należytego motywowania pracujących. Taka postać nagród wzmaga odpowiedzialność pracowników i ugruntowuje stosunki z przedsiębiorstwem, co bezpośrednio przekłada się na wyniki firmy.

Jak najbardziej sprawnie i najpewniej rozliczać pit? O jakich rzeczach trzeba pamiętać? Co jest tu najważniejsze?

dokumentacja podatkowa
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie sporo osób rozlicza deklarację podatkową w sieci, to bardzo lubiana forma rozliczeń. Oczywiście wciąż pozostaje spora grupa ludzi, jacy wolą wybrać klasyczne rozliczanie nie wiedząc jednocześnie, jak dużo korzyści może zaoferować rozliczenia internetowe.

Domowy budżet – czym jest i czemu warto go zaplanować?

coaching
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Domowy budżet jest to zestawienie wydatków i dochodów, najczęściej tyczące się każdego miesiąca. Metodyczna kontrola budżetu pozwoli Ci ocenić kondycję finansową Twej rodziny jak też umożliwi zarządzanie pieniędzmi.

Jak są najczęściej wypełniane przez podatników zeznanie roczne

podatki
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Początek roku to termin, kiedy trzeba myśleć o złożeniu zeznań podatkowych. Nikt owego nie uniknie, toteż warto to uczynić jak najprędzej, aby nie pominąć czasu składania PITów. Na szczęście mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzia, aby zrobić to prędko, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to zwykle wypełniane przez podatników deklaracje roczne.

Wsparcie do obsługi hotelu potrzebne? Co może pomóc?

program do obsługi hotelu
Author: whity
Source: http://www.flickr.com
Na ulicach różnych małych lub dużych miast i miasteczek często znajdują się różniej wielkości obiekty świadczące usługi noclegowe. Zazwyczaj są to hotele czy pensjonaty. To w znacznym stopniu zależy od miejsca. Co je łączy? Bez wątpienia jest to konieczność opanowania sytuacji w prowadzeniu takiej działalności przy dużej rotacji i utrudnionym planowaniu.

Zeznanie podatków to nie koniecznie uciążliwy przymus

płacenie podatków
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Kolejki, bieganina od biura do biura oraz strata czasu to oznaka, iż przyszedł okres rozliczenia się z przychodów pieniężnych. Czy jednak zawsze musi to tak wyglądać? W XXI wieku – gdy wszystko staje się lepsze, bardziej komfortowe – również i kwestie urzędowe są łatwiejsze!

Jakiego typu inwestycje umożliwią nam duży zysk finansowy?

Polonina Wetlinska
Author: Przemyslaw Kozuch
Source: http://www.flickr.com
Duża część z nas zabiega do posiadania możliwie jak największej kwoty środków pieniężnych. Chociaż często powiada się, iż nie są one w stanie zapewnić nam radości, to mimo to funkcjonowanie w otaczającym nas świecie jest znacząco łatwiejsze, kiedy mamy ich stosowną ilość.

Jak dobrze jest wypełniać pit? Jakie są najłatwiejsze sposoby, z jakich każdy może korzystać?

Przyjaciele
Author: Maryland GovPics
Source: http://www.flickr.com
Co roku musimy wypełniać deklarację odnośnie podatku. Jest to obowiązkowe dla większej liczby osób, chociaż w ostatnim czasie trochę się to poprawiło, gdyż w niektórych sytuacjach to osoba, jaka nas zatrudnia musi o to zadbać

Masz komplikacje z rozliczeniem podatku - wybierz program online!

pit2016
Author: Miretto
Source: www.miretto.pl
Pierwsze miesiące rokrocznie tak samo dla właścicieli firm, jak i pracowników to gwałtowny okres połączony z rozliczeniem podatków. Nie można ukryć, że dla licznych osób bezustannie jest to męczący obowiązek, który kosztuje ich wiele trudu i namysłu.

W jaki sposób ogarniać firmowe papiery

Księgowość, finanse
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Chyba każdy właściciel firmy zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, jak ciężkie jest prowadzenie własnego biznesu. Oczywiście jeżeli prowadzisz niedużą firmę, nie musisz martwić się wieloma kwestiami, jednakże z każdym kolejnym rokiem obowiązków zdecydowanie będzie tylko przybywało. Zazwyczaj największe kłopotów przysparzają właścicielom firm rozliczenia finansowe.