Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

program

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że do końca kwietnia duża część rodaków będzie zmuszona, by złożyć rozliczenie w Skarbówce

podatki
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi wiosna, a razem z nią dobry humor oraz cudna pogoda. Należy tylko jeszcze wysłać PIT i będzie z górki.


W dawnych czasach rozliczenie PIT-ów kojarzyło się zazwyczaj Polakom z okropnym koszmarem.

Co to jest plik ISO oraz gdzie się go wykorzystuje?

trendy
Author: Michael Pollak
Source: http://www.flickr.com
Wiele gier oraz aplikacji - zwłaszcza takich, które zajmują dosyć dużo miejsca - moglibyśmy pobrać z sieci pod postacią pewnego pliku. Czym jest tego typu plik i w jaki sposób go otworzyć - to wyjaśnimy w niniejszym tekście.


Sama nazwa ISO to nie jest skrót od angielskich wyrazów (jak to jest w naprawdę wielu wypadkach), ale nazwa własna, której źródłosłów wywodzi się od International Organisation for Standarization - ponadnarodowej organizacji zrzeszającej krajowe organizacje normalizacyjne.

Wsparcie do obsługi hotelu potrzebne? Co może pomóc?

program do obsługi hotelu
Author: whity
Source: http://www.flickr.com
Na ulicach różnych mniejszych lub większych miast i miasteczek często znajdują się różniej wielkości obiekty świadczące usługi noclegowe. Zazwyczaj są to hotele czy pensjonaty. To w dużej mierze zależy od miejsca. Co je łączy? Bez wątpienia jest to potrzeba opanowania sytuacji w prowadzeniu tego typu działalności przy dużej rotacji i nieprzewidywalności.

Programy motywujące jako nagradzanie najlepszych pracujących

w biurze rachunkowym
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Obecnie pracodawcy coraz to częściej pojmują korzyści płynące z należytego motywowania pracujących. Taka postać premii wzmaga odpowiedzialność pracujących i ugruntowuje relacje z przedsiębiorstwem, co bezpośrednio przekłada się na efekty firmy.

Jak najbardziej sprawnie i najpewniej rozliczać pit? O jakich rzeczach trzeba pamiętać? Co jest tu najważniejsze?

dokumentacja podatkowa
Author: Ian Lamont
Source: http://www.flickr.com
Obecnie bardzo dużo ludzi rozlicza pit przez internet, to całkiem lubiana forma rozliczeń. Oczywiście ciągle pozostaje spora grupa ludzi, jacy wolą wybrać standardowe rozliczanie nie wiedząc jednocześnie, jak wiele korzyści oferują rozliczenia internetowe.

W jaki sposób ogarniać firmowe papiery

Księgowość, finanse
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Chyba każdy właściciel przedsiębiorstwa zdaje sobie świetnie sprawę z tego, jak ciężkie jest prowadzenie swojego biznesu. Oczywiście jeśli prowadzisz niewielką firmę, nie musisz martwić się różnymi kwestiami, jednak z każdym następnym rokiem obowiązków z pewnością będzie tylko więcej. Najczęściej najwięcej trudności przysparzają właścicielom przedsiębiorstw rozliczenia finansowe.

9 nieskomplikowanych czynników, które pomogą uzyskiwać wyznaczone zamierzania

ubranka
Author: Ulbrecht Hopper
Source: http://www.flickr.com
Nie jest jakąkolwiek tajemnicą, że ludzie, którzy są zmotywowani do zdobywania swych zamierzeń, osiągają je o wiele częściej niż ludzie, którzy nie mają wystarczającej ilości wewnętrznej siły. A wiadomo, że przecież nasze życie jest za krótkie, aby ciągle zdawać się wyłącznie na ślepy los.


Dlatego też fachowcy ds. socjologii przygotowali specjalistyczne programy, dzięki którym ich członkowie mogą powiększyć swą motywację.

Masz komplikacje z rozliczeniem podatku - wybierz program online!

pit2016
Author: Miretto
Source: www.miretto.pl
Początkowe miesiące rokrocznie tak samo dla właścicieli przedsiębiorstw, jak i pracowników to burzliwy okres powiązany z rozliczeniem podatków. Nie da się ukryć, że dla licznych osób ciągle jest to męczący obowiązek, jaki pochłania ich dużo trudu i namysłu.

Domowy budżet – czym jest i czemu warto go zaplanować?

coaching
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Domowy budżet jest to zestawienie wydatków oraz dochodów, najczęściej dotyczące każdego miesiąca. Metodyczna kontrola budżetu pozwoli Ci oszacować finansową kondycję Twojej rodziny a także umożliwi zarządzanie pieniędzmi.

Jak dobrze jest wypełniać pit? Jakie są najłatwiejsze sposoby, z jakich każdy może korzystać?

Przyjaciele
Author: Maryland GovPics
Source: http://www.flickr.com
Co roku wypełniamy deklarację odnośnie podatku. Jest to konieczne dla większości osób, choć ostatnimi czasy trochę się to poprawiło, bo w niektórych sytuacjach to osoba, jaka nas zatrudnia musi o to zadbać

Pages