Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

oprogramowanie

Który system informatyczny powinno się współcześnie wdrożyć naszej firmy?

ERP
Spora część z nas perfekcyjnie wie, ze informatyka jest jedną z dziedzin naszego życia, która wywarła duży wpływ na postać naszej codzienności. Niesłychanie wielka liczba obowiązków, która była kiedyś wykonywana przez nas osobiście, jest w dniu dzisiejszym wykonywana zastosowaniem specjalistycznego oprogramowania komputerowego.

Odpowiednie aplikacje metodą do sukcesu

program do zarządzania
Author: Hong Phuc FOSSASIA
Source: http://www.flickr.com
Prezes biznesu w swej działalności poza obowiązkami związanymi z główną działalnością przedsiębiorstwa (przykładowo wytwórczością cukierków) musi też zająć się pracą administracyjną.

Co miesiąc potrzeba wystawić stosowne dokumenty dla urzędów państwowych takich jak ZUS czy urząd skarbowy.

Jak są najczęściej wypełniane przez podatników zeznanie roczne

podatki
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Początek roku to termin, kiedy trzeba myśleć o złożeniu zeznań podatkowych. Nikt owego nie uniknie, toteż warto to uczynić jak najprędzej, aby nie pominąć czasu składania PITów. Na szczęście mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzia, aby zrobić to prędko, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to zwykle wypełniane przez podatników deklaracje roczne.

Czy znasz swój komputer tak właściwie jak twierdzisz czy być może to tylko pozory? To nie jest zawsze takie pewne

Praca informatyka
Author: Mario Behling
Source: http://www.flickr.com
Zapewne wielu z nas uważa, iż jeżeli spędził przy komputerze odpowiednio wiele czasu w swoim życiu, poznał różne programy, zna język angielski i ma umiejętność logicznego myślenia, staje się niższej klasy informatykiem, jakie jest zdolny sobie dać radę z problemami z komputerem na określonym poziomie. Odnosi się to chociażby do wymiany i instalacji nowych podzespołów lub też odpowiednie zarządzanie oprogramowaniem, a jeżeli zdarzy się określony problem, jesteśmy w stanie go rozwiązać w taki czy inny sposób.

Interesujesz się programowaniem? Sprawdź jaki zawód wybrać!. O czym musisz wiedzieć?

programista
Author: Tim Regan
Source: http://www.flickr.com
Rozwój technologi odmienia nasze codzienne zajęcia nie do poznania. Niemalże każdy element naszego działania naznaczony jest informatyzacją. Oprogramowanie jest prawie wszędzie od telefonów, pralek po lodówki i zegarki. Wraz ze wzrostem informatyzacji aspektów naszego życia rośnie zapotrzebowanie na twórców oprogramowania, którzy piszą złożone systemy oraz aplikacje.

Morze możliwości w branży IT

Zaginieni w sieci
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Nie ma branży, która byłaby w wyższym stopniu dalekosiężna i prężniej się rozwijała, niż Informatyczna. Każdy wie, że warto inwestować w nią swój czas oraz pieniądze, ale nie każdy zorientowany jest co tak naprawdę warto uczynić. Dla wielu ludzi IT to czarna magia. Oto najbardziej ciekawe działy IT jakim warto się przyjrzeć.

Masz komplikacje z rozliczeniem podatku - wybierz program online!

pit2016
Author: Miretto
Source: www.miretto.pl
Pierwsze miesiące rokrocznie tak samo dla właścicieli firm, jak i pracowników to gwałtowny okres połączony z rozliczeniem podatków. Nie można ukryć, że dla licznych osób bezustannie jest to męczący obowiązek, który kosztuje ich wiele trudu i namysłu.

Czasami service desk ma bardzo sporo roboty

obsługa IT
Author: UNE Photos
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej marketów porozumiewa się z service desk

W naszym otoczeniu pojawia się znacznie więcej komputerów i sprzętów, które bez elektroniki nie byłyby w stanie pracować. Dlatego wszędzie tam, gdzie tych urządzeń jest dużo, powinna pojawić się szansa skontaktowania się z ekspertami, jeżeli okaże się, że coś dzieje się nie tak jak być należy.

Czy istnieją skuteczne metody zwiększania przychodów w firmie?

Finanse małych firm
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Wielkie organizacje, które chcą zwiększać własne zyski finansowe przez cały czas muszą poszukiwać nowoczesnych sposobów, dzięki którym wypracowane dochody będą lukratywne. Okoliczności konkurencji na rynku zmuszają bowiem do ciągłego doskonalenia własnych kanałów sprzedażowych, które są decydującym źródłem komunikacji między marką a klientami.

Oprogramowanie dla firm SAP – pomoc w efektywnym zarządzaniu zakładem pracy

Klawiatura komputera
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Każda firma, niezależnie od tego w którym obszarze rynku działa, czy zajmuje się wykonywaniem usług czy dystrybuowaniem swoich wyrobów, stara się wykorzystywać rozwiązania, jakie usprawnią jej prowadzenie.