Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

wizytówki

W dzisiejszych czasach dużo osób promuje się w sieci, jednak tradycyjne wizytówki nigdy nie znikną z biznesu

zespół certyfikacyjny
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Każdy biznesmen powinien mieć w notatniku wizytówkę. Nawet na pozór niewinne wyjście na saunę może być doskonałą możliwością na zrobienie interesu życia.

Istnieje mnóstwo sposobów na to, żeby wyrazić szacunek w kontaktach firmowych

przykładowe wizytówki
Author: César Santiago Molina
Source: http://www.flickr.com
Jednym ze sposobów jest podarowanie wizytówki. Oczywiście dzisiaj wszystko da się wyszukać w internecie – to gdzie firma jest zlokalizowana, jakie dokładnie usługi oferuje, z jaką wychodzi propozycją i tak dalej.

Cyfrowy druk raduje się wielkim powodzeniem

Drukarnia
Source: http://www.sxc.hu
Co ma szansę nam zaproponować druk cyfrowy?

Drukujemy różnorakiego typu ulotki, broszury, książki i gazety, a w niektórych z nich znajdują się fotografie, więc pragniemy, aby wszystko było wyraźne i proste do obejrzenia. Przez to właśnie teraz wykorzystywany okazuje się być druk cyfrowy, który wciąż gwarantuje nam wysoką jakość druku oraz to, że każdy szczegół okaże się być naprawdę dobrze zaznaczony. Co więcej powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że taki druk dzieje się bardzo szybko, zatem w krótkim czasie możemy wydrukować sporo niezbędnych ulotek i sprawić, że wszyscy ochoczo będą je oglądali. Tego rodzaju rozwiązania powodują, że drukarnie mają szansę dać nam swoje usługi w znacznie przystępniejszych cenach.

Jak zaprojektować najbardziej profesjonalną wizytówkę? Na co bacznie zwrócić uwagę?

wizytówki
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Miej to na uwadze, zawsze najbardziej odpowiednie są małe, stylowe, często niezwykle kreatywne wizytówki. Wyjątkowy nośnik będący nie tylko reprezentantem Twojej osoby, ale także (czasami niezwykle skuteczną) reklamą. Każdy szanujący się znawca powinien posiadać swoją wizytówkę. Czy zdajesz sobie sprawę, jak powinna się prezentować?