Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

życie

Parę nieskomplikowanych sposobów jak być eko?

bawełniana torba
Author: Rafał Komorowski
Source: http://www.flickr.com
Pełny powrót do natury nie będzie możliwy, ale realne staje się zmniejszenie szkodliwego oddziaływania człowieka na otoczenie.


Wielkie zmiany zaczynają się od jednostki, zaś dobra nowina jest taka, że czasem wystarczy naprawdę mało, ażeby otrzymać korzystne rezultaty.

Które prace robią poza granicami Polski nasi krajanie?

sprzątanie
Author: Opel
Na szczęście obecnie w naszym kraju okoliczność polityczna sprawiła, iż parametr bezrobocia uległ znacznemu zmniejszeniu, jednak nie znaczy to niestety, że nasi rodacy zyskują dużo.


Niestety WCiąż, choć może już w mniej widocznym niżeli w przeszłości szczeblu, Polacy wciąż wyjeżdżają na Wschód szukać dla siebie lepiej płatnej pracy.

Porady radcy prawnego? Po co to nam w zasadzie potrzebne?

radca prawny
Author: The Orkla Group
Source: http://www.flickr.com
W życiu potrafią nas spotkać najróżniejsze niespodzianki. Zacząwszy od tych pozytywnych - scheda po dalekim krewnym, wygrana na loterii, aż po te gorsze - nieumyślne spowodowanie wypadku, popadnięcie w problemy finansowe. Szczególnie przy tym drugim wariancie wydarzeń w naszym życiu - często się zdarza niestety, że potrzebujemy radcy prawnego.

Czym jest fala uderzeniowa oraz co można za jej pomocą leczyć?

fala uderzeniowa kraków
Author: woodleywonderworks
Uprawianie sportu wyczynowego nierozłącznie wiąże się z dużymi przeciążeniami oraz szybszym zużyciem stóp. Wszelkie osoby uprawiające sport tak wyczynowo, jak i w ramach relaksu, muszą być informowane, z jakimi zagrożeniami jest to związane.

Z jakiego powodu dziki czasami są śmieszne?

budowa domu
Source: pixabay
Dziki są niezwykle inteligentne oraz całkiem sympatyczne z wyglądu. Przynajmniej jeżeli chodzi o te w Puszczy Białowieskiej, bywają one tam bardzo sympatyczne, zwłaszcza jesienią, kiedy zyskają nieco więcej ciała czy też futra na zimę.


Nierzadko można je w tamtym miejscu napotkać o innych porach roku.

Jest na świecie wiele profesji, w których ludzie każdego dnia ryzykują życie - dlatego tak ważne jest bezpieczeństwo pracy

budowa
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie profesje, które są niezwykle niebezpieczne. Jednak nie możemy ich zlikwidować, ponieważ na nich w dużej mierze opiera się globalna gospodarka. Jedyne co są w stanie uczynić państwa, by dbać o własnych obywateli, to zarządzić regularne kontrole bezpieczeństwa miejsc pracy.

Jakiego rodzaju przyrządy możemy zaliczyć do przyrządów asekuracyjnych?

opał
Source: pixabay.com
Wspinaczka jest zaliczana do sportów ekstremalnych, zatem ryzyko jest jej integralną częścią. Emocje, które asystują pokonywaniu pionowych dróg nie muszą się wiązać jednak z balansowaniem na cieniutkiej linii dzielącej życie i śmierć.

Które akcesoria do jadalni i łazienek okazałyby się dla nas przydatne?

simple human
Author: Jonathan Stonehouse
Source: http://www.flickr.com
Często namyślamy się jakie oprzyrządowanie jadalni czy toalety ułatwiłoby nam bytowanie. Jest bardzo wiele akcesoriów, które używane w kuchni czy toalecie bardzo się nadają i nie wyobrażamy sobie bez tych sprzętów istnienia.


Towary spółki simplehuman to różnorodne narzędzia do kuchni oraz łazienek.

Dlaczego naturalne kosmetyki zaczynają się cieszyć tak dużą popularnością, jakie są ich największe zal

naturalne kredki do oczu
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W dużej części sklepów kosmetycznych i drogerii półki aż aż są ciężkie od ciężaru najróżniejszych preparatów. Pośród nich będą i tanie, które kosztują parę złotych, oraz dużo droższe i teoretycznie lepszej jakości. Jak okazuje się jedna, większość takich kosmetyków jest tak naprawdę wytwarzana ze sztucznych substancji, będących rezultatem najróżniejszych reakcji chemicznych. I takie substancje będą dominować w składzie, o tym można zresztą przeczytać na etykiecie, jeżeli ktoś będzie w stanie to odczytać. Na wielu kosmetykach pojawiają się wytłuszczone napisy o olejkach z jakiś leczniczych roślin, przez co mają one niby mieć jakieś wyjątkowe właściwości. Lecz niejednokrotnie takie wyciągi i olejki występują w tak minimalnej ilości, że ich ogólny wpływ na cały produkt jest nieduża, a ich użycie pełni tylko funkcję marketingową. Niestety w wielu przypadkach substancje zawarte w kosmetykach powodują różnego rodzaju alergie i wysypki, z tego też powodu przez wiele osób stosowane być powinny z dużym rozsądkiem.

Jaki jest sposób na coraz krótsze i ciemniejsze dni? Co możemy zrobić?

przeglądanie Internetu
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Dni mijają o każdej porze roku troszkę inaczej. W okresie letnim zdaje się, że są dłuższe, ponieważ faktycznie słońce świeci do późna, noc zaś jest krótka. Inaczej jest w okresie zimowym, jak ciemno jest już w okolicach godziny 16, więc jak wychodzimy z pracy to można się spodziewać, że wrócimy w ciemnościach.

Jak długo należy przechowywać różnego typu dokumenty?

pit 2016
Ład w dokumentach nie tylko bardzo uprości nam żywot, lecz też może pomóc w zorganizowaniu domowych finansów i przypilnowaniu kwestii urzędowych.


Podpowiadamy, których pism możemy po prostu się pozbyć, a które przechowywać powinniśmy w jednym, określonym do tego celu miejscu.

Pages