Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

życie

Z jakich powodów wynalazki i znaki towarowe są tak cenne, jakie są podstawowe metody ich prawnej ochrony.

Wszelkie prawa zastrzeżone
W czasach, kiedy konsumenci coraz częściej przy podejmowaniu decyzji o zakupach sugerują się marką, to loga i znaki towarowe osiągają naprawdę dużą wartość. Niektóre z takich znaków są obecnie wyceniane są na setki miliardów dolarów, i równocześnie rozpoznawalne przez ludzi z całego świata. Firmy niezwykle mocno dbają o swoje znaki, w pierwszej kolejności chroniąc je przed wykorzystania przez konkurentów, ponieważ wiążą się z tym czasami naprawdę duże pieniądze. Jednym z najważniejszych zabezpieczeń, od których powinno się wręcz rozpoczynać wszelkie działania, jest rejestracja znaku towarowego. Przy pomocy takiego zgłoszenia uzyskuje się odpowiednie prawa do korzystania ze zgłaszanego znaku, a równocześnie pozbawia się takich praw resztę firm. Więcej ciekawostek znajdziesz pod tym linkiem zarejestrowanie znaku zastrzeżonego. Przez to właśnie w sytuacji, kiedy jakiś inny podmiot zacząłby stosować kogoś, to będzie można wystąpić o odszkodowanie. Znaki towarowe zgłasza się na określony czas w odpowiednim urzędzie, jeśli chodzi o nasz kraj będzie to urząd patentowy znak towarowy z siedzibą w stolicy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się znacznie więcej sprawdź znak towarowy urząd patentowy.

Masz swój biznes? Chcesz nabyć auto? Zobacz, co musisz wiedzieć o leasingu samochodów.

finanse
Author: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com
Jeśli masz swój biznes i chcesz nabyć auto koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.


Leasing – co to takiego?


Leasing to forma dzierżawy. Jeżeli zdecydujesz się na leasing, samochód nie będzie Twą własnością. Będziesz jedynie jego użytkownikiem.

Parę nieskomplikowanych sposobów jak być eko?

bawełniana torba
Author: Rafał Komorowski
Source: http://www.flickr.com
Pełny powrót do natury nie będzie możliwy, ale realne staje się zmniejszenie szkodliwego oddziaływania człowieka na otoczenie.


Wielkie zmiany zaczynają się od jednostki, zaś dobra nowina jest taka, że czasem wystarczy naprawdę mało, ażeby otrzymać korzystne rezultaty.

Które prace robią poza granicami Polski nasi krajanie?

sprzątanie
Author: Opel
Na szczęście obecnie w naszym kraju okoliczność polityczna sprawiła, iż parametr bezrobocia uległ znacznemu zmniejszeniu, jednak nie znaczy to niestety, że nasi rodacy zyskują dużo.


Niestety WCiąż, choć może już w mniej widocznym niżeli w przeszłości szczeblu, Polacy wciąż wyjeżdżają na Wschód szukać dla siebie lepiej płatnej pracy.

Porady radcy prawnego? Po co to nam w zasadzie potrzebne?

radca prawny
Author: The Orkla Group
Source: http://www.flickr.com
W życiu potrafią nas spotkać najróżniejsze niespodzianki. Zacząwszy od tych pozytywnych - scheda po dalekim krewnym, wygrana na loterii, aż po te gorsze - nieumyślne spowodowanie wypadku, popadnięcie w problemy finansowe. Szczególnie przy tym drugim wariancie wydarzeń w naszym życiu - często się zdarza niestety, że potrzebujemy radcy prawnego.

Czym jest fala uderzeniowa oraz co można za jej pomocą leczyć?

fala uderzeniowa kraków
Author: woodleywonderworks
Uprawianie sportu wyczynowego nierozłącznie wiąże się z dużymi przeciążeniami oraz szybszym zużyciem stóp. Wszelkie osoby uprawiające sport tak wyczynowo, jak i w ramach relaksu, muszą być informowane, z jakimi zagrożeniami jest to związane.

Z jakiego powodu dziki czasami są śmieszne?

budowa domu
Source: pixabay
Dziki są niezwykle inteligentne oraz całkiem sympatyczne z wyglądu. Przynajmniej jeżeli chodzi o te w Puszczy Białowieskiej, bywają one tam bardzo sympatyczne, zwłaszcza jesienią, kiedy zyskają nieco więcej ciała czy też futra na zimę.


Nierzadko można je w tamtym miejscu napotkać o innych porach roku.

Jest na świecie wiele profesji, w których ludzie każdego dnia ryzykują życie - dlatego tak ważne jest bezpieczeństwo pracy

budowa
Author: Mariusz Chilmon
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie profesje, które są niezwykle niebezpieczne. Jednak nie możemy ich zlikwidować, ponieważ na nich w dużej mierze opiera się globalna gospodarka. Jedyne co są w stanie uczynić państwa, by dbać o własnych obywateli, to zarządzić regularne kontrole bezpieczeństwa miejsc pracy.

Jakiego rodzaju przyrządy możemy zaliczyć do przyrządów asekuracyjnych?

opał
Source: pixabay.com
Wspinaczka jest zaliczana do sportów ekstremalnych, zatem ryzyko jest jej integralną częścią. Emocje, które asystują pokonywaniu pionowych dróg nie muszą się wiązać jednak z balansowaniem na cieniutkiej linii dzielącej życie i śmierć.

Które akcesoria do jadalni i łazienek okazałyby się dla nas przydatne?

simple human
Author: Jonathan Stonehouse
Source: http://www.flickr.com
Często namyślamy się jakie oprzyrządowanie jadalni czy toalety ułatwiłoby nam bytowanie. Jest bardzo wiele akcesoriów, które używane w kuchni czy toalecie bardzo się nadają i nie wyobrażamy sobie bez tych sprzętów istnienia.


Towary spółki simplehuman to różnorodne narzędzia do kuchni oraz łazienek.

Pages