Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

pieniądze

Pragniesz uruchomić własną firmę? Zdecyduj się na sklep internetowy.

sklep internetowy
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Duże bezrobocie na terenie naszego kraju sprawiło, że kolejne osoby decydują się na założenie własnej firmy. Pomysłów na biznes jest całe mnóstwo. Są ci, którzy zwracają uwagę na bardzo duży postęp technologiczny, który odbył się w ciągu ostatnich kilku lat i stawiają na działalność w sieci. Rewelacyjnie sprawdza się w tym wypadku sklep internetowy.

Jak wygląda handel w Polsce kilka obserwacji o naszych hipermarketach

Zakupy w hipermarkecie
Author: MollySVH
Source: http://www.flickr.com
Co zmieniło się w naszym krajowym krajobrazie po upadku socjalizmu? Każdemu do głowy przychodzi coś innego. Jedni wspomną o kolorowych elewacjach (bo dawniej było szaro), kolejni o remontowanych drogach (nie było nawet kilometra autostrady, a stan dróg był katastrofalny), kolejni powiedzą o wysypie drogich, zagranicznych samochodów (w czasach komunizmu były tylko fiaty, syrenkii polonezy). Spośród tych wielu rzeczy na uwagę zasługuję jeszcze jedno zjawisko, które widoczne jest wszędzie, nawet w małych miastach. To pokaźne centra handlowe – hipermarkety, markety oraz zwykłe dyskonty.

Jakim sposobem utrzymać długotrwałe relacje sprzedażowe?

biznes
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Nie ma sukcesu w sprzedaży, a więc i zysków, bez dbania o klienta. Klienci są jednak w dzisiejszych czasach coraz bardziej wymagający. Spójrzmy jednak na przykłady z branż telefonicznych, czy bankowych. Na każdym kroku klienci posiadający w banku X własne konta lub posiadacze określonego abonamentu stają przed wyborem kolejnych usług.

Wspieramy innowacyjne inicjatywy społeczne

wsparcie finansowe
W dzisiejszych czasach innowacyjne rozwiązania są bardzo dobrze postrzegane. Bo dziś potrzebni są ludzie, którzy posiadają wyobraźnię, którzy mają ochotę robić ciekawe rzeczy. Bo bez nich trudno byłoby coś pozmieniać na świecie, czy to globalnie, czy też na rynku lokalnym. Tak, więc są różne sposoby na wspieranie kreatywności. Ważne żeby wesprzeć kreatywność już u dzieciaków, które z czasem, kiedy zaczną dorastać będą mogły zacząć realizację swych pomysłów. Wielu ludzi, którzy postanowili wprowadzić swój pomysł w życie nie mają pojęcia skąd mają wziąć na to środki.

Jak łatwo założyć własną firmę.

przykładowa restauracja
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Wielu młodych ludzi staje dziś przed ważną decyzją - czy powinni założyć własną firmę czy może podjąć pracę na etat w przedsiębiorstwie. Obydwie możliwości mają wiele plusów jak i minusów. Własna firma to nienormowany czas pracy, brak przełożonych i duże zyski w przypadku optymalnego prowadzenia firmy. Praca na etat to stały, pewny zarobek, opłacone składki zdrowotna i ubezpieczeniowa oraz 8 godzin dziennie w pracy.

Czy opłacenie należności musi być takie trudne? Niekoniecznie! Wszystko zależy od ciebie.

windykacja długu
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Czy zdarza ci się zalegać z pieniędzmi? Czy ciągle jesteś winien swojemu koledze te 8 zł za piwo? A może zalegasz z czymś jeszcze? Jeśli masz problemy z długami możesz mieć problemy w przyszłości.

Poszukuj posady naprawdę efektywnie, żeby prędko zyskać pewne źródło pieniędzy

praca
Author: Lea Latumahina
Source: http://www.flickr.com
Pozyskanie stabilnej oraz bezpiecznej pracy bywa kwestią ważną dla każdego człowieka, bowiem zdobyte tym sposobem środki zapewniają godne życie. Niestety, bardzo często zdarza się, że uzyskać wartościowy etat jest wyjątkowo trudno. Miewają miejsce próby zatrudnienia pracownika bez umowy o pracę, jak także oferty tak zwanych umów śmieciowych, co nie każdemu człowiekowi odpowiada. W sytuacji, kiedy szuka się zatrudnienia, warto wykorzystywać wszelkie dostępne kanały, aby być pewnym, że poszukiwania przebiegną owocnie.

Prowadzisz własną działalność i potrzebujesz niezłego księgowego? Fajnym rozwiązaniem będzie przykładowo biuro rachunkowe

rozliczenia
Author: Jacob Edward
Source: http://www.flickr.com
Właściwie każdy właściciel firmy zdaje sobie doskonale sprawę z faktu, jak trudne jest prowadzenie własnego interesu. Oczywiście jeśli prowadzisz niewielką firmę, nie musisz martwić się wieloma kwestiami, jednak z każdym kolejnym rokiem obowiązków na pewno będzie tylko więcej. Zwykle najwięcej trudności przysparzają właścicielom firm rozliczenia finansowe.

Pomysłowy marketing

kody promocyjne
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas lubi promocje. Cieszymy się, kiedy udaje nam się oszczędzić parę groszy. Z tego powodu gdy otrzymujemy kupony rabatowe wspominamy dany sklep lepiej. Zapamiętujemy go i z większą ochotą wracamy na zakupy do danego sklepu. A sklepy ścigają się w tworzeniu promocji. Jeżeli będziemy robić zakupy na konkretną kwotę to otrzymamy bon zniżkowy na kolejne zakupy. Jeśli zrobimy w ciągu miesiąca trzy razy zakupy za określoną kwotę to kolejne zakupy będą gratis.

Dobierzmy wytrzymałe spodnie

czerwone spodnie
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Szukasz porządnych spodni? W tej sytuacji nie opłaca się skąpić grosza. Solidne spodnie, które można nosić przez lata, to wyłącznie wyroby najlepszych firm. A jeżeli chodzi o materiał ciucha, najlepiej zdecydować się rzecz jasna na jeans. Ta tkanina została wynaleziona przez handlarza pochodzenia żydowskiego, Leviego Straussa, który przeprowadził się do Stanów z Niemiec. Wymyślił on solidne spodnie idealne do trudnych warunków robót – w tym okresie w Stanach Zjednoczonych trwała tak zwana gorączka złota.

Obniżki, cykliczne i te od wielkiego dzwonu

duuużo karteczek poprzyklejanych na szybie sklepu
Source: flickr.com
Jesteśmy przyzwyczajeni już do sytuacji, że wiele produktów możemy kupić w promocyjnej cenie. Wielu ludzi kupuje sporo produktów tylko gdy są promocje. Co chwilę w sklepach można zabrać do domu gazetkę promocyjną. Ale, kiedy wysypują się nam, niemalże tonami, ulotki, do których zalicza się gazetki promocyjne, z naszych skrzynek listowych to bardzo często wręcz z automatu lądują one w koszu.

Wanna czy natrysk? Przemyśl tą relewantną sprawę na wstępie budowy domu jednorodzinnego

płótno - sport
Author: Exile on Ontario St
Source: http://www.flickr.com
Urządzanie własnego domu nie jest takim bezproblemowym zadaniem jak mogłoby nam się w pierwszej chwili zdawać. Naturalnie po zamknięciu stanu surowego domu jednorodzinnego nie będzie nic straszniejszego, natomiast meblowanie własnego lokalu mieszkalnego również czasami bywa dość wieloaspektowe.


Tym samym należy zaciekawić się tym przedmiotem jeszcze w czasie stawiania fundamentów oraz kładzenia dachu.

Pages