Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

umowa

Istotne rzeczy powiązane z prawem pracy, zaświadczeniami ZUS oraz ewidencją wynagrodzeń

księgowość
Source: pixabay
Wynagrodzenie to pewnego rodzaju świadczenie, jakie pracodawca musi wypłacać pracownikowi za wykonywaną przez niego pracę. Wynagrodzenie to jest właściwe do typu pracy, jakości jej wykonywania oraz czasu realizowania. Praca ta jest świadczona w oparciu o umowę pomiędzy pracownikiem i chlebodawcą, przykładowo umowę o pracę, umowę o dzieło bądź umowę zlecenia.

Jak należy fakturować, aby było właściwie?

faktura
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com
Pomoc profesjonalistów podczas fakturowania nie zawsze musi być konieczna, bo dostosowywane dziś programy mogą znacząco pomóc w takim procesie. Zmieniające się często procedury są jednak w sposób bieżący umieszczane w przygotowywanych specjalnie dla przedsiębiorców poradnikach.

Transakcje w sieci ułatwia życie

zakupy
Author: Vanguard PR
Source: Vanguard PR
Shopping online zdobywają coraz większy zbiór chętnych. Znacznymi plusami takich zakupów są zazwyczaj bezsprzecznie atrakcyjniejsze wartości produktów a także zdecydowana wygoda przeprowadzenia transakcji bez wychodzenia z domu. Są jednak również problemy w rozwoju handlu internetowego. Na przykład niski poziom zaufania internautów względem sprzedających mimo, że realnie analizując shopping przez internet jest bezpieczny jeżeli tylko spełnimy kilka nieskomplikowanych wytycznych.

Możliwość pożyczenia auta w momencie awarii.

samochód do wynajęcia
Author: VipdOut
Source: http://www.flickr.com
Wiele wypożyczalni aut, jakie chcą do siebie przyciągać liczną ilość interesantów będzie starać się teraz bardziej aniżeli w przeszłości o to, by zaciekawić swoimi usługami innych. Dzieje się tak na przykład dlatego, że w branży tej pojawiła się znacznie większa konkurencja.

Na co powinno się zwrócić uwagę, wynajmując nawierzchnię magazynową

Magazyn do wynajęcia
W Sieci odkryjemy dzisiaj dużo ofert dotyczących najmu przestrzeni magazynowych. Obecnie magazyny mają niezwykle sporo rozmaitych zastosowań, nieraz wielkie firmy i przedsiębiorstwa trzymają w magazynach swoje towary, do tego w magazynach przeprowadza się także procesy produkcyjne. Nie tylko duże przedsiębiorstwa wynajmują składy, nieduże firmy również nieraz potrzebują grunty inwestycyjne oraz przestrzenie magazynowe do wynajęcia, albowiem wyjście to jest niesłychanie wygodne oraz komfortowe.

Wymarzone zakupy nie zawsze kończą się przyjemnie. Należy zapoznać się ze swoimi prawami, aby położyć kres bolesnym doświadczeniom.

Regulamin, dokument
Author: Historyworks
Source: http://www.flickr.com
Następny miesiąc, następna wypłata. Przyszedł więc czas, by wybrać się na wymarzone zakupy. Miejmy nadzieję, że skończą się szczęśliwie i bez większych trudności klienckich. Nic tak nie psuje naszej radości jak ekspresowa reklamacja, czy niekompletna zgodność towaru z opisem, w przypadku zakupów na odległość.

Firma sprzątająca – zweryfikuj kilka ważnych elementów jej oferty, zanim zdecydujesz się na współpracę

Firma sprzątająca
Author: Sjoerd Lammers street photography
Source: http://www.flickr.com
W większych firmach trudno jest samemu utrzymać czystość. Konieczne byłoby zatrudnienie kilku sprzątaczek na etat, lecz na to nie każdy zakład może sobie pozwolić. Zdecydowanie lepszym wyjściem okazuje się wynajęcie firmy sprzątającej, jaka umiejętnie doprowadzi do porządku każdy obiekt, bez znaczenia od jego powierzchni. Zanim jednak podejmiemy decyzję o podpisaniu umowy, musimy sprawdzić kilka kwestii, aby nasza współpraca sprzyjająco się układała.

Praktyczne rady dla księgowych i kadr

Księgowość
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jeśli jesteśmy zatrudnieni w dziale księgowości albo kadr musimy być ciągle na bieżąco z nowelizowanymi przepisami. Oklepana wizja pani księgowej, która zajmuje się zapełnianiem rubryczek cyferkami, albo pani kadrowej, która jedynie wypisuje druczki ma niewiele wspólnego z rzeczywistym światem. Ludzie zajmujący się księgowością i kadrami powinni być świetnie wykształcone i bez ustanku muszą powiększać swoje umiejętności.

Odeszły czasy, gdy opinie o jakiejś firmie krążyły z ust do ust

Prawo
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Co robi właściwie notariusz Wrocław? Sprawa jest łatwa. Jeżeli pragniesz zawrzeć umowę, sformułować spółkę z.o.o. lub innego rodzaju działalność, uprawomocnić testament czy napisać pismo notarialne, to właśnie notariusz jest osobą, do której musisz się udać. W wielkich ośrodkach, takich jak Wrocław, kancelarii notarialnych jest na pęczki. Jak się odnaleźć w natłoku ofert i wybrać najlepszego profesjonalistę? Rozwiązanie znajdziesz w dalszej części tekstu.

W każdej dziedzinie bardzo istotne i niezbędne są właściwe regulacje. Bez nich trudno zapanować nad rzeczywistością

budowa
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Jak istotne są regulacje w dziedzinie różnorodnych robót, różnych inicjatyw i projektów, wie każdy, kto musiał podpisać konieczne do tego umowy. Być może i jest to utrudniająca życie „papierologia”, ale jednak niezwykle konieczna, aby wszystkie założenia zostały zrealizowane, jak trzeba. Na szczególną uwagę zasługują te umowy, jakie wiążą się z wielkimi inicjatywami, jak na przykład umowa o roboty budowlane, gdzie wszystko musi się zgadzać. W tym samym jednakże sensie możemy powiedzieć o wszystkim, co ma znaczenie dla następnych wydarzeń, co ustala określony porządek.