Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Transporter

Transport naszego czworonoga powinien odbywać się w bezpieczny sposób

obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Jeśli udajemy się na spacer z naszym zwierzakiem i wiemy, że pójdziemy drogą, gdzie napotkamy wielu ludzi, to bez wątpienia warto zatroszczyć się o to, aby nasz zwierzak posiadał zapiętą obrożę. Nie tylko uchroni nas to przed niechcianym mandatem, ale także podaruje nam świadomość, że nikt nie będzie ugryziony, jeżeli coś nie spodoba się naszemu zwierzakowi. Należy wiedzieć, że obroże dla psów posiadają różne atesty oraz są sprawdzane pod kątem zapewnienia im zdrowia. Im znaczniejszy pies tym mocniejsza oraz solidniejsza powinna okazać się nie tylko samodzielna obroża, lecz także oraz smycz do niej przyczepiona.

Fajne promocje karmy i zabawek dla naszych kotów

Nie jest nigdy za prosto dogodzić zwierzętom bez względu na ich gatunek, o czym wspaniale wiedzą wszyscy ich właściciele. Koty, zeberki, myszoskoczki czy inne gryzonie, potrzebują bowiem wiele opieki ze strony ich opiekunów. Czy dobrze jest kupować w Internecie, czy w sklepie zoologicznym, inwestować w przykładowo transporter dla kota, a może nabywać inne akcesoria? W dzisiejszych czasach Wybór najlepszych akcesoriów dla zwierząt nie jest nigdy banalny, może spowodować ogrom trudności ,a także spowodować niepotrzebny stres.