Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/eurobridgeinfo.com/includes/theme.inc).

Aplikacja

Jak są najczęściej wypełniane przez podatników zeznanie roczne

podatki
Author: Indi Samarajiva
Source: http://www.flickr.com
Początek roku to termin, kiedy trzeba myśleć o złożeniu zeznań podatkowych. Nikt owego nie uniknie, toteż warto to uczynić jak najprędzej, aby nie pominąć czasu składania PITów. Na szczęście mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzia, aby zrobić to prędko, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to zwykle wypełniane przez podatników deklaracje roczne.

Jakie obowiązki ma rzecznik patentowy, czy profesja rzecznika patentowego bywa interesująca

spotkanie
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Rzecznik patentowy jest to osoba, jaka oferuje profesjonalną pomoc techniczną i prawną różnorodnym podmiotom gospodarczym albo osobom fizycznym w kwestiach powiązanych z własnością przemysłową. Jest to zawód wolny i przystaje do zawodów zaufania publicznego.

Różnorodne sposoby oraz programy do zarządzania firmą

zarządzanie przedsiębiorstwem
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Dawniej do właściwego działania, przedsiębiorstwo wymagało szeregu wyspecjalizowanych pracowników – od księgowych, przez menadżera po wielu zatrudnionych przy produkcji czy sprzedaży. Niektóre przedsiębiorstwa do właściwego działania potrzebowały dodatkowych ludzi, zatrudnionych przykładowo w dziale dystrybucji czy reklamy. Obecnie jest to zbytek, na jaki stać tylko największe firmy. W celu zminimalizowania kosztów zarządzania niewielkim przedsiębiorstwem, wiele zjawisk zostało poddanych automatyzacji i można tym zarządzać z użyciem prostej aplikacji komputerowej. W ten sposób możliwe jest prowadzenie małej firmy, w której pracuje jedynie kilka osób, lub też mikroprzedsiębiorstwa – jednoosobowej, sprawnie działającej firmy.